Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
potrzebuję drukarki do zdjęc na sobotni wieczór
Wysłane przez: Dunczyk ()
Data: 23 Jun 2010 - 11:57:04

jak w tytule, brat mojej dziewczyny hajta się w ten weekend w Kielcach i chcemy sprawić mu małą niespodziankę weselną, porobić foty gości i druknąć je w czasie imprezy, później wkleić do albumu z autografami zobrazowanych (ogólnie to fajny pomysł na pamiątkę weselną). jakoże papier do polaroidów jest prawie nieosiągalny, a jak już to cena jak za sztukę złotą, myślimy o wydrukowaniu na papierze foto. jeśli ktoś ma możliwość użyczenia sprzętu drukującego na sobotnią noc (26.06) to proszę o kontakt na forum, priva albo komórkę (792-92-39-14 od jutra będę w PL). bezpieczeństwo sprzętu gwarantowane.
oczywiście pokrywamy cały koszt druku - będzie tego ok 50-70 fot w formacie 10x15 albo 9x13. raczej nie będę w stanie kupić tuszy więc jak coś to po prostu przekażę kasę. sprzęt mógłbym odebrać dopiero w pt lub sobotę a oddać w niedzielę w dowolnym miejscu kielc.

poza tym czy ktoś się pisze na wspin w poniedziałek w podkieleckich skałach? ja bez liny ale z chęciami.

pzdr,
duńczyk



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-23 14:40 przez Dunczyk.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: potrzebuję drukarki do zdjęc na sobotni wieczór
Wysłane przez: mormon ()
Data: 24 Jun 2010 - 20:53:21

ja w poniedziałek chętnie rano. Mormon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: potrzebuję drukarki do zdjęc na sobotni wieczór
Wysłane przez: Dunczyk ()
Data: 26 Jun 2010 - 10:24:33

Mormon smiling smiley stary napieraczu, właśnie się okazało, że muszę odwiedzić kilka urzędów z rana (wydział komunikacji w um kilece) i nie wiem jak szybko uda mi się z tym uporać. czytałem o dantejskich scenach tam się odbywających więc mozę być kiepsko z porannym wspinem. jak coś to raczej tylko popołudnie wchodzi w rachubę i to pewnie ok 15. ale to i tak zeleżnie od urzędników :/
dasz radę popołudniu też???
pogoda ma być super smiling smiley

pzdr,
duńczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: potrzebuję drukarki do zdjęc na sobotni wieczór
Wysłane przez: mormon ()
Data: 27 Jun 2010 - 10:09:09

Duńczyk jedziemy rano do Podgrodzia z Góralem i Wałkiem, więc po południu nie dam rady. Pozdrawiam. Mormon.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.