Tania lina.
Wysłane przez: Łukasz M. ()
Data: 03 Apr 2008 - 19:49:39

http://www.allegro.pl/item338015082_lina_dynamiczna_50metrow_okazja_.html
Ostała się jeszcze jedna sztuka. Bardzo dobra cena. Na innej aukcji są też 30m za 130zł smiling smiley
Pozdrawiam

Re: Tania lina.
Wysłane przez: piomic ()
Data: 20 Apr 2008 - 22:27:33

Krakowski e-pamir posiadł trochę lin Beala TopGun i Flyer 60m w cenie do 320PLN. Haczyk w tym, że mają "wady fabryczne". Niektóre są po wierzchu zmechacone, ale bywają takie, których jedyna wada to 3m za krótka albo 2 za długa. Wszystkie mają atesty. Jak ktoś poszukuje sznurka to szybko, bo za chwilę się rozejdą jakby na stronie ich nie było, trzeba gadać z Tomkiem (właściciel sklepu).
W piątek miałem w ręku 4 sztuki. Wada fabryczna powodująca przejście do drugiego gatunku to "Corde Ondulee" - nie wierzyłem i sprawdziłem u znajomej "francy" - lina skręcona. Rzeczywiście były trochę niechlujnie zwinięte i znacznik środka był przesunięty o jakieś 20cm. Jak dla mnie 60-tka za 300PLN może mieć jeden koniec dłuższy.

Re: Tania lina.
Wysłane przez: dr know ()
Data: 21 Apr 2008 - 15:40:19

na czym jak na czym - ale żeby na sznurku robić takie oszczędności?
czy to aby nie przesada?

poz_dr

Re: Tania lina.
Wysłane przez: piomic ()
Data: 21 Apr 2008 - 18:45:08

Ja jestem już "olinowany" na skały, ale kilku znajomych wzięło. Jak ich znam to nie bardzo wiem, po co im sznurek. Mnie teraz czeka zakup podwójnej w Tatery a to już inne cyfry raczej...

Re: Tania lina.
Wysłane przez: dr know ()
Data: 21 Apr 2008 - 19:35:03

>>Mnie teraz czeka zakup podwójnej w Tatery

zatem gorąco polecam Edelrid Merlin 8mm

poz_dr

Re: Tania lina.
Wysłane przez: piomic ()
Data: 22 Apr 2008 - 17:50:24

Myślałem o Genesis Mammuta, ale Edelrid też fajna firma.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.