Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: payek ()
Data: 02 Feb 2010 - 23:06:37

27 lutego odbędą się towarzyskie zawody bulderowe, organizowane przez Świętokrzyski Klub Alpinistyczny.

Areną mocy stanie się klubowa bulderownia. Organizatorzy zadbają o ciekawe przystawki, koszulki okolicznościowe, dyplomy i nagrody (nagrodą główną będzie tytułowa "Drewniana Klama".

Pierwsza edycja będzie miała charakter wewnętrzny-klubowy, jeśli sprawdzi się formuła zawodów, to za rok zrobimy otwarte.
Rywalizacja – czy też bardziej zabawa, będzie odbywać się w dwóch kategoriach; kobiecej i męskiej.

Mając na uwadze fakt, że szykujemy drobne nagrody i koszulki okolicznościowe, musimy wprowadzić opłatę wpisową w wysokości 15zl.

Zapisy w dniu zawodów.

Nazwa ma charakter roboczy, jest to propozycja Anety i Kuby, mi się podoba bo jest charakterystyczna dla naszej pakerni i gąszczu drewnianych klam.

Buldery będą ustawiać: Kuba, Klenio, Krzysiek, Herman i ja.

Trzeba by utworzyć logo na koszulki okolicznościowe - Ptaku, może coś zaproponujesz bo masz spore doświadczenie i fach w tej branży, a może ktoś inny ma też jakiś pomysł?

Rozejrzymy się za potencjalnymi sponsorami i może będą jakieś niespodziankismiling smiley

Zapisy odbędą się tuż przed zawodami, ale proponuje już wcześniej się deklarować, ułatwi nam to odpowiednie dobranie ilości koszulek i rozmiary.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 02 Feb 2010 - 23:14:16

Hej
A co by było jakby ktoś obcy przyjechał?
Bo w Stokówce tyle czasu spędzam co niejeden lokals.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: payek ()
Data: 02 Feb 2010 - 23:21:57

lokalsi mile widziani, a jak ktoś przyjedzie gościnnie to też ok.
Zapraszamy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: Ptaku ()
Data: 03 Feb 2010 - 07:46:41

Będę miał na uwadze. Ale jak kto co wymyśli to mogę pomóc w przygotowaniu wersji elektrycznej (COrel, Photoshop).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 03 Feb 2010 - 08:51:14

I taka otwartość mi się u Was podoba.
Pozdrawiam z Turbi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 03 Feb 2010 - 12:46:44

wszystko ok tylko termin wypada w sesji poprawkowej...

jak zdam fizyke w 1 terminie to sie pojawiam, jak nie to odpadam bo 2 mam 28 II





pzdr!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: ania_b ()
Data: 04 Feb 2010 - 20:37:17

mi też pomysł zawodów bardzo się podoba smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: payek ()
Data: 07 Feb 2010 - 14:58:14

Wczoraj na zebraniu Zarządu ustaliliśmy m.in formułę zawodów;

1.Ta edycja będzie miała charakter klubowy - wewnętrzny. Goście będą mogli uczestniczyć w zawodach i zmagać się na tych samych bulderach, dostaną koszulki okolicznościowe, obowiązuje ich również wpisowe i dostosowanie się do regulaminu zawodów. Natomiast w klasyfikacji końcowej będą liczeni tylko klubowicze. Podobna formuła jest z powodzeniem stosowana np. w zawodach akademickich w Lublinie.
W tym roku zbierzemy cenne doświadczenie organizacyjne i za rok zrobimy otwarte dla wszystkich.

2. Będzie podział na grupy w zależności od liczby chętnych. Dlatego wprowadzamy zmianę; ZAPISY PROWADZONE SĄ DO 18 LUTEGO.
Wkrótce pojawi się na stronie regulamin i lista, każdy będzie mógł wpisać się osobiście.
Umożliwi nam to również odpowiednie dobranie ilości i rozmiarów koszulek.

3. Na uczestników imprezy będzie przygotowanych około 15-20 bulderków, pozostałe chwyty zostaną wykręcone, przy okazji wyczyszczone i zmienione w ustawieniach. Przystawki będą dla każdego: łatwe, wymagające, techniczne, siłowe, zmysłowesmiling smiley Kobiety wspinają się po tych samych bulderach co mężczyźni.
Dla polepszenia komfortu i bezpieczeństwa, dokupimy trzy nowe materace (cienkie) + zabezpieczymy duże materace dodatkową plandeką.

4. Po zawodach przewidujemy imprezę w którymś z kieleckich pubów: Kofeina lub CKM.

Zapraszamy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 08 Feb 2010 - 00:31:43

miodzio ;]
jakby jeszcze nocleg po imprezie był to już w ogóle na najwyższym poziomie ;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 08 Feb 2010 - 12:06:25

Zapisywać się na zawody można w oddzielnym wątku na forum -> LINK. Zapisy miały być na stronie ale sesja mnie ciśnie i czasu ni ma. Codziennie będę aktualizował i sklejał listę startujących, co by było wszystko przejrzyście i w jednym miejscu. Niech MOC będzie z wami smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: payek ()
Data: 08 Feb 2010 - 20:15:30

No to mamy nr 1 na liście. Brawo Wesołowska!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: payek ()
Data: 08 Feb 2010 - 22:49:03

Mamy okazje na bardzo tanią opcje wydruku (sitodruk) na koszulki, tylko 100zl za 30szt. format A4 - jedna strona. Niestety jest też warunek abyśmy zrobili to do końca tego tygodnia.

Można spróbować, tylko trzeba szybciej deklarować się co do rozmiarów i stworzyć jakieś logo.
Ptaku może zadziałasz coś w tym kierunku? Jest propozycja aby logo zamknąć w kole i po obwodzie zrobić napisy, a w środku ręka sięgająca do klamy. Musi się tam znaleźć również logo ŚKA. A może ktoś ma inne pomysły?? Tylko trzeba by się pospieszyć.

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: Ptaku ()
Data: 09 Feb 2010 - 07:36:56

JA też miałem podobną myśl z tą klamą. Postaram się coś wykminić ale niech ktoś inny też trzyma rękę na pulsie bo u mnie z czasem bardzo kiepsko a i złośliwa wena gdzieś odleciała. Dziś będzie czas to coś pokombinuję.
Tylko dajcie znak jakie to mają być dokłądnie napisy tak na tip top.
YO.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 11 Feb 2010 - 20:35:24

i ch.. bombki strzelił... nie bedzie mnie




mam nadzieje ze przystawki zostana i bedzie mozna np po zawodach sie poprzystawiacsmiling smiley




pzdr!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 11 Feb 2010 - 21:33:52

nieuku jeden tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 14 Feb 2010 - 23:38:45

Btw. przydałby się jakiś paparazzi, jeśli ktoś dysponuje jakaś kamerka, albo cyfrówką i ma skilla do robienia zdjęć to zachęcam do zabrania sprzętu i cykania fotek, które się wstawi później do galerii.

@Klenio, ty chyba masz jakiś fajny aparacik i coś tam pstryknąć też potrafisz? tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: klenio ()
Data: 15 Feb 2010 - 09:37:23

Wałek "przeorganizuj" mój halogen co by doświetlić pakernie.


PZDR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: payek ()
Data: 21 Feb 2010 - 00:33:57

Mamy pierwszego sponsora - Alpin Trek [www.alpintrek.pl]
Paweł Zawolski zafundował trzy pierwsze nagrody w kategorii żeńskiej i męskiej;
będą to produkty Primusa; termosy i kubki: [www.alpintrek.pl]
Także jest o co walczyć!
Trwają jeszcze rozmowy w sprawie sponsoringu z Go Sportem Kielce i Pamirem.

Oczywiście najważniejszym trofeum będzie "Drewniana Klama", medale, dyplomy, koszulki, a przede wszystkim świetna zabawa i doświadczenie zawodnicze.

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: payek ()
Data: 24 Feb 2010 - 23:19:35

Nowe materace testowane są już na pakerni, koszulki będą na piątek, sala na impreze zarezerwowana w "Komitecie" [www.qype.fr] , a sponsorów i nagród coraz więcejsmiling smiley
Zapowiada sie fajna imprezka.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zawody Bulderowe o Drewnianą Klamę
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 27 Feb 2010 - 20:56:53

jakie wyniki?smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.