Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Slajdowisko - jutro.
Wysłane przez: payek ()
Data: 14 Dec 2009 - 15:50:32

Dostałem właśnie info od Kuby, żeby wrzucić na forum.
Kuba wraz z Grześkiem Walkiem zorganizowali sale i projektor na slajdowisko, które będzie dotyczyć wspinaczki na Jurze. Niestety został im narzucony szybki termin...
Pokaz jest otwarty dal wszystkich.Jeśli będzie ok, to może być to cykliczna impreza.
Zapraszamy o godz 18:15, Uniwersytet Świętokrzyski Wydział Przyrodniczy - Instytut Geografii (kolo Exbudu), sala 213.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Slajdowisko - jutro.
Wysłane przez: kuba ()
Data: 17 Dec 2009 - 22:22:56

Czesc
Prelekcja się udała, było nawet z 25 osóbsmiling smiley częściowo studenci, częściowo z sekcji . W skrócie przybliżyłem słuchaczom podstawowe zagadnienia z zakresu wspinaczki( cześć widowni nie wspinająca) po czym przedstawiłem charakter wspinu na jurze oraz najciekawsze rejony jury. Potem kilka fotek własnych , wyświetliłem filmik frankenjura.
Dzięki Grzesikowi Wałkowi mamy do dyspozycji sale na UŚ . Sala jest wyposażona w rzutnik multimedialny i możemy organizować prelekcje o wspinie. następna prelekcja odbędzie się w styczniu ( nie znam jeszcze konkretnej daty ale podam na stronie jak sie dowiem). Tematem prelekcji będzie:pod kieleckie ogródki wspinaczkowe , Payek będzie omawiał.
W kolejnych prelekcjach można przedstawić : wspin w polskich rejonach oraz zagranicznych. Wszyscy chętni zarówno do przedstawienia swoich doświadczeń wspinaczkowych jak i posłuchania o nich będą mogli się wykazaćsmiling smiley a więc jeśli ktoś ma pomysł na prelekcje proszę o kontaktsmiling smiley jeśli nie będzie pomysłów ja coś po prelegujesmiling smileypzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.