Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Na sprzedaż
Wysłane przez: walek ()
Data: 16 Aug 2022 - 18:43:41

Mam na sprzedaż pare rzeczy, wystawiam najpierw tu po koleżeńsku. Zdjecia moge wysłać zainteresowanym.

1. Kości Wild Country, nowe, nieużywane. Cena 250zł

[www.polarsport.pl]

2. LS Miura rozm. 40,5, 2 razy na nogach, za małe na mnie, ranty jak brzytwa! Cena 320zł

[www.polarsport.pl]

3. Sikor Garmin Peniks 3, każdy extremalista musi taki mieć, używany, szkło posiada zarysowania, pasek nowiutki, cena 300zł.

[www.mediaexpert.pl]

4. Liny Beal Cobra II, LINA MA 7 LAT, ale może jeszcze komuś posłużyć(maksymalny czas życia liny wg producenta to 15 lat). Graci mi w domu, a szkoda mi jej wyrzucać, może komuś się przyda. Stan niebieskiej bardzo dobry, czerwonej dobry. Niedużo używane. Cena 250zł.

[8a.pl]



Na razie tyle, prosze sie spieszyć, bo jak wrzuce na FB to sie chamy pozabijają za taką okazje. Na hasło "Yebac KWK!" 1%zniżki! Towar mam w Zakopanem, ale czesto jeżdże do Kielc wiec moge podrzucić.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-08-16 18:58 przez walek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Na sprzedaż
Wysłane przez: herman ()
Data: 17 Aug 2022 - 05:57:13

Wałek sprzedaje fanty z wiosennych przebiśniegów, odnalezionych po 2 miesiącach.

A zarysowany zegarek to pewnie od gościa co z Rysów zjechal na płacie śniegu smiling smiley

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Na sprzedaż
Wysłane przez: walek ()
Data: 17 Aug 2022 - 07:23:48

Realizuje polityke Zero Waste.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.