Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 21 Jul 2021 - 21:25:09

W dniach 20-22 sierpnia Baza Zbożowa organizuje festiwal na swoim terenie. Musimy włączyć się i poprowadzić jakieś wydarzenie w trakcie trwania festiwalu. Czy będą to warsztaty, czy asekuracja na Bartkowej ścianie i skrzynki to chyba im nie robi różnicy.

Trzeba omówić temat z panią Kasią (666 680 004) i zebrać ludzi. Ktoś może się tym zająć?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: Aneta ()
Data: 24 Jul 2021 - 22:20:55

mogę cos pomoc, przy czym sama mogę przyjść tylko w piątek na kilka h, ponieważ mamy od 21 obóz z dzieciakami na jurze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: kuba ()
Data: 25 Jul 2021 - 11:35:35

Chyba lepiej zrobić warsztaty u nas na pakerni ,może ktoś zostanie w klubie?
Będzie wymierna korzyść w postaci nowego/nowych członków + motywacja do posprzątania pakerni.
Ja w piątek 20.08 mogę poprowadzić warsztaty


a Bartek niech se ogarnie kogos do asekuracji w swoim zakresie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: payek ()
Data: 25 Jul 2021 - 22:19:44

Też jestem za fajnymi warsztatami na pako, chętnie pomogę w piątek, lub ogarnę drugą grupę jeśli będzie większe zainteresowanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 27 Jul 2021 - 12:03:20

Ostateczny plan działań jest taki:
- w piątek mamy warsztaty od 18 - Kuba/Aneta/Payek, liczę że mogę na was liczyć. Natomiast byłoby bardzo dobrze przy okazji posprzątać pako na tygodniu (przede wszystkim odkurzyć i umyć materace) - to robota na 2-3 godziny dla 2-3 osób.
- w sobotę z naszej strony nie dzieje się nic, także można się wspinać.
- w niedzielę od 16 do 20 będzie rozłożona ściana Bartka, dlatego w tym czasie też przydałoby się parę osób do asekuracji.

Nawiasem mówiąc - nie ma że "pako jest nasze", a "ściana jest Bartka", bo Bazę gówno obchodzą nasze wewnętrzne sympatie czy antypatie - dają nam miejsce od treningów, więc w zamian ŚKA ma coś dać od siebie, kropka. Jak i z kim to zorganizujemy to już nasza brocha i nie ich problem.

Piję tu zarówno do Kuby, jak też do klubowiczy którzy nie widzą sensu się udzielać w takich przedsięwzięciach, bo mają dużo lepsze rzeczy do roboty niż poświęcić parę godzin swojego czasu dla klubu. Ruszcie dupy jeżeli chcecie mieć gdzie ładować zimą, bo przypominam - zarówno relacja Bazy z miastem, jak i nasza z Bazą uległy zmianie na początku roku, i na każdym szczeblu strony są rozliczane z tego co (nie) robią. I wy też jesteście tutaj stroną.

A zatem - chętni do pomocy przy sprzątaniu lub asekuracji niech dają mi znać.

Pozdro!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-27 14:10 przez ksaweryn.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: kuba ()
Data: 27 Jul 2021 - 14:58:58

Seweryn : "Piję tu zarówno do Kuby, jak też do klubowiczy którzy nie widzą sensu się udzielać w takich przedsięwzięciach, bo mają dużo lepsze rzeczy do roboty niż poświęcić parę godzin swojego czasu dla klubu." akurat w akcjach klubowych i promocji klubu biorę udział od lat .
jestem przeciwny mieszaniu Bartkowej FIRMOWEJ ŚCIANKI z naszą działalnością klubową.

Wystarczy spojrzeć na przestrzeni lat ilu członków trafiło do nas z Bartkowej ścianki a ilu z warsztatów więc skoro i tak mamy je realizować zachęcam do zrobienia tego u nas w fajny sposób.

Bartek zapewne w zamian za możliwość garażowania ściany zobowiązał się w stosunku do bazy że będzie uczestniczył w tego typu akcjach Więc niech sam zorganizuje kogoś do obsługi , znając go zrobi to na odwal się” aby było „ i to zapewne nie wpłynie na potencjalnych nowych członków ,
Ja w takich akcjach zawsze kieruję się interesem klubu i tu nie widzę korzyści dla nas z obstawienia Bartkowej ścianki.
I proszę Seweryn nie wrzucaj mnie do jednego worka z osobami które nic nie robią 
Powtórzę
Jestem za warsztatami na naszej ścianie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 27 Jul 2021 - 15:36:59

Wydaje mi się że pisząc określiłem dostatecznie jasno, że rozgraniczam Ciebie i ludzi którzy nic w klubie nie robią, ale czułem że się przyczepisz. Cóż - chyba masz mnie za aż takiego idiotę z klapkami na oczach smiling smiley

Dla pewności wkleję tu raz jeszcze, żeby był totalnie jasny kontekst w którym napisałem to co powyżej:
"Nie ma że "pako jest nasze", a "ściana jest Bartka", bo Bazę gówno obchodzą nasze wewnętrzne sympatie czy antypatie - dają nam miejsce od treningów, więc w zamian ŚKA ma coś dać od siebie, kropka. Jak i z kim to zorganizujemy to już nasza brocha i nie ich problem."

Zaproponowane przeze mnie rozwiązanie to nie jest sytuacja "albo/albo", a jeżeli Twoim zdaniem Bartkowa ścianka stanowi konkurencję dla klubu, to... tylko świadczy o kondycji klubu - co wcale nie jest niczym zaskakującym, skoro od zawsze osobiste niechęci są stawiane ponad jego dobro, a klubowicze którzy się temu przyglądają z boku są tym już kurewsko zmęczeni.

Zamiast stwarzać problemy proponuję rozwiązanie - prowadząc w piątek warsztaty na boulderowni możecie mówić ludziom, że jeżeli chcą też zobaczyć jak wygląda wspinanie z liną to KLUB w niedzielę zapewni taką możliwość na ściance - a my powiesimy na niej baner ŚKA i obłożymy ją "naszymi" ludźmi - wtedy wilk będzie syty i owca cała.

Da się? Da się. A że Bartek na tym może skorzysta? O MUJ BORZE... i co z tego?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-27 15:42 przez ksaweryn.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: kuba ()
Data: 27 Jul 2021 - 16:17:40

Bartkowa scianka nie jest konkurencją , jest odrębnym podmiotem.
Jak napisałem mogę zrobić warsztaty w piątek , fajnie jak by ktoś zrobił np w niedziel tez na pako bo uważam że bedzie to bardziej wartościowe dla klubu ,
tyle w temacie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 27 Jul 2021 - 22:49:25

Dokładnie - jest odrębnym podmiotem, który możemy wykorzystać do naszych celów, żeby było bardziej różnorodnie i zróżnicowanie.

A jak będzie zainteresowanie, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby potem iść za ciosem i zrobić zorganizowane warsztaty kiedyś na tygodniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: klenio ()
Data: 29 Jul 2021 - 23:01:48

W niedzielę 22 (16-20) mogę poasekurować z Franiem na parszywej wieży. Sprzątać wcześniej na pako - nie dam rady.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 30 Jul 2021 - 21:08:26

Chwała Ci, łysy wunszu! Sprzątaniem zajmę się ja, i kto tam jeszcze się nawinie przy okazji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 13 Aug 2021 - 12:44:31

Pako będzie sprzątane w czwartek (19. sierpnia) w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Osoby mające ochotę pomóc (starosta? tongue sticking out smiley ) niech dają mi znać. A jakby ktoś był w międzyczasie na pako, to przy okazji niech sprawdzi i mi powie czy są tam gdzieś worki do odkurzacza - bo nie pamiętam, a do środy nie mnie ma i nie mam możliwości sprawdzić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 19 Aug 2021 - 12:49:49

> znając go zrobi to na odwal się”


Lepiej zrobię


Na szczycie krzywej wieży powiesze pajaca/ kukłe który będzie rozdawał anaboliki i zapraszał na sekte



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-08-19 13:21 przez gÓral.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: Aneta ()
Data: 20 Aug 2021 - 09:39:22

Jeśli ktoś ma dziś czas i chce pomóc w warsztatach zapraszamy między 16 a 20
Pako pięknie posprzątane więc warto nacieszyć oko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 20 Aug 2021 - 15:10:25

Prawda, zobaczyć tak czyste pako to jak zobaczyć mnie na drodze powyżej VI.3 bez telegrafu - krążą legendy że to się zdarza, ale naocznych świadków jest tyle co włosów na głowie Klenia grinning smiley

A jak nie dziś, to klubowicze mogą wpaść w niedzielę między 16 a 20, pomóc przy asekuracji na wieży - choćby na pół godzinki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 23 Aug 2021 - 11:32:03

Wielkie dzięki dla tych którzy poświęcili chociaż chwilę przez weekend, albo przynajmniej wpadli zobaczyć jak to wygląda:
Aneta, Kuba, Payek, LeSZek, Bartek, Świerzy, Czyżyk i Phoenix z rodzinkami, Magda
oraz z młodzieży:
Ania Szkliniarz, Kuba Wypych, Filip Szmal, Wika Stelmaszczyk.

Słowem - 90% stałego składu, na który można liczyć przy każdej okazji.

Bez niespodzianek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Festiwal na Bazie - 20-22 sierpnia
Wysłane przez: herman ()
Data: 23 Aug 2021 - 22:42:17

Pako posprzątane aż nieswojo jakoś.

Dzięki za zaangażowanie.
Dobra robota.

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.