Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Prosba
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 20 Feb 2008 - 22:20:22

Witam
Pisze w imieniu kolegi (Kielczanina i Żeromszczaka jesli to dla kogos jest istotna informacja), ktory stoi przed zadaniem napisania pracy badawczej na temat nas, wspinaczy, ludzi chyba majacych troche inne podejscie do ryzyka.
Od razu mowie ze troche potrwa wypelnienie wszystkiego, ale mozna poswiecic troche czasu i sprobowac dowiedziec sie tez czegos o sobie samym na podstawie tych testow.

Kube znam osobiscie od paru ladnych lat i dlatego chcialbym prosic wszystkich o pomoc w tym badaniu.

Ponizej mail od Kuby:

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w badaniach, służących zebraniu materiałów do monografii, dotyczącej sportów ryzykownych. Badania są anonimowe a uzyskane wyniki będę wykorzystane tylko do pracy naukowej. Kwestionariusze do wypełnienia zostały zamieszczone w Internecie na stronie www.kubagg.republika.pl
Bardzo proszę, aby na początku w oknie zatytułowanym „Badanie”, wpisać liczbę 55 (liczba ta oznacza tylko grupę, w tym wypadku osób uprawiających wspinaczkę i nie ma nic wspólnego z identyfikacją konkretnych osób).
Wspomniane badania są dla mnie bardzo ważne a tylko szczerze i kompletnie wypełnione kwestionariusze będą miały jakąkolwiek wartość. Dlatego proszę o poważne potraktowanie tej prośby.
Z góry chciałbym Wam wszystkim bardzo podziękować za poświęcony czas oraz za okazaną pomoc.

Serdeczne pozdrawiam
Jakub Góźdź

P.S. Wszelkie pytania oraz wątpliwości proszę przesyłać na adres mailowy jakub.g@op.pl lub przez Gadu-Gadu nr:1308912

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Prosba
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 22 Feb 2008 - 07:43:04

bardzo to długie i męczącespinning smiley sticking its tongue out, nie lubię takich pytań, mam wrażenie że na nie może odpowiadać ktoś kto przeżył całe życie i skłania się już do dołka, niż takie szczawie jak my

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Prosba
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 23 Feb 2008 - 17:43:43

Hej

Jest to dosyc meczace, masz racje.
Natomaist co do odp to wiesz, Kuba chyba bedzie na podstawie tego pisal prace mag a nie teorie ryzyka u grupy ludzi...

Ale mialem podobne odczucie co ty, jednak (z tego co pamietam) wazne sa pierwsze wrazenia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Prosba
Wysłane przez: piomic ()
Data: 23 Feb 2008 - 19:46:26

Długie, ale chciałem wypełnić. Niestety w drugiej tabelce przy zaznaczaniu kolejnych odpowiedzi czasem "same" przeskakują te już zaznaczone. Wyniki będą "z kosmosu".

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Prosba
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 24 Feb 2008 - 21:30:49

Ok
zglosze problem kubie
to moze na razie nie wypelniajcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Prosba
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 01 Mar 2008 - 11:53:52

hej
strona juz ponoc dziala
wiec mozna znow wypelniac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Prosba
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 05 Mar 2008 - 13:51:24

Witam wszystkich serdecznie! Chciałbym na początku podziękować tym którzy poświęcili swój czas na wypełnienie zamieszczonych przeze mnie badań o których pisał Leszek, i zachęcić tych wszystkich z Was którzy jeszcze nie podjeli tego trudu ;) Strona powinna już działać poprawnie więc zachęcam do jej odwiedzenia. Badania są dość istotnie dla mnie i daleszego rozwoju pisanej przeze mnie pracy. Daltego jeszcze raz bardzo proszę o pomoc. Komplet ankiet dla osób zajmujących sie wspinaczką zamieszczony jest pod adresem www.kubagg.republika.pl
Bardzo proszę, aby na początku w oknie zatytułowanym „Badanie”, wpisać liczbę 55 (liczba ta oznacza tylko grupę, w tym wypadku osób uprawiających wspinaczkę i nie ma nic wspólnego z identyfikacją konkretnych osób).
Proszę o poważne potraktowanie tych badań gdyż tylko szczerze i kompletnie wypełnione kwestionariusze będą miały jakąkolwiek wartość.
Serdecznie wszystkim dziękuje za pomoc i poświęcony czas. W przypadku ewentualnych pytań, zastrzeżeń, czy błędów proszę o bezpośredni kontakt na maila jakub.g@op.pl lub na gg 1308912

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.