Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Kurz opada...
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 16 Mar 2019 - 22:37:22

...na pakerni, ale już można powiedzieć parę rzeczy na temat naszej rundy Porachunków. Przede wszystkim chyba każdy się zgodzi, że wyszło nam to całkiem nieźle smiling smiley

Ogromne podziękowania i wyrazy uznania dla każdego, kto w ostatnich dniach przyszedł na pako i pomógł w jakikolwiek sposób w organizacji - dzięki wam pakernia dzisiaj lśniła (przez jakieś dwie minuty po rozpoczęciu zawodów, ale zawsze grinning smiley ). Dużo was było, więc nie będę wszystkich wymieniał, ale jeżeli Ty, czytelniku, znajdujesz się w tym gronie - jesteś zajebisty/a!

Chwytowi też zrobili dobrą robotę - niezależnie od swojego poziomu każdy miał co robić i nad czym się pomęczyć, i chyba nikt nie może powiedzieć że wyszedł z pako nieusatysfakcjonowany... Albo niezmęczony - 30 baldów to jednak sporo, nawet jak na 5 godzin smiling smiley Zaliczyliśmy co prawda 25-minutowy poślizg ze startem ze względu na oznaczanie baldów, ale myślę że jakość zafundowanego łojażu w pełni to zrekompensowała.

W skrócie... dobra robota, moi drodzy! smiling smiley

PS
Musimy ogarnąć sprawę schodów i korytarza, bo strażnik z portierni mnie dzisiaj wziął na rozmowę. Jakieś pomysły, co możemy z tym zrobić?

PS2
Jeżeli ktoś coś zgubił na pako podczas sprzątania (konkretnie chodzi mi o kasę), to niech da mi znać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kurz opada...
Wysłane przez: Mały Koks ()
Data: 17 Mar 2019 - 07:18:06

Brawo ŚKA! (poklon)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kurz opada...
Wysłane przez: klenio ()
Data: 17 Mar 2019 - 11:27:00

Kto zwyciężył?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kurz opada...
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 17 Mar 2019 - 11:33:53

Dzisiaj wieczorem postaram się ogarnąć wyniki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kurz opada...
Wysłane przez: walek ()
Data: 17 Mar 2019 - 21:32:17

A co sie stało ze schodami? Mam nadzieje że ktoś obrzygał

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kurz opada...
Wysłane przez: herman ()
Data: 18 Mar 2019 - 19:06:52

Gorzy, kwasior wyzarł do kości.

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.