Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
biorącym udział w UrbanKlajbin' pod rozwagę;
Wysłane przez: dr know ()
Data: 05 Jun 2018 - 11:04:55

przeczytałem regulamin - nigdzie nie jest napisane (a przynajmniej ja nie znalazłem) jak wygląda sprawa odpowiedzialności za uszkodzenie medium;

startującym radzę się dopytać o tę kwestię u Organizatora; być może jest to tak oczywiste, że nie wymaga zapisu... ale ja bym zapytał; na piśmie;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: biorącym udział w UrbanKlajbin' pod rozwagę;
Wysłane przez: walek ()
Data: 05 Jun 2018 - 23:18:38

A co to za impreza? Kolejna patologia od patologii z KWK?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: biorącym udział w UrbanKlajbin' pod rozwagę;
Wysłane przez: Ankh86 ()
Data: 06 Jun 2018 - 11:21:06

"(...) organizator zawodów oraz osoby z nim współpracujące przy organizacji i przeprowadzeniu zawodów nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników jak również osób trzecich za jakiekolwiek szkody osobowe i/lub majątkowe powstałe przed, w trakcie lub po zawodach lub w związku z uczestnictwem w zawodach (...)"

To może rozwiać wątpliwości...

Organizator może odpowiadać wtedy, gdy źle dobierze czy przygotuje miejsce zawodów, nie zapewni odpowiednich środków bezpieczeństwa etc... generalnie przy wadach w samym przygotowaniu i organizacji zawodów. Pewnie trzeba by tu udowadniać winę Organizatora.

Dla spokoju ducha i kieszeni lepiej więc chyba nic nie uszkadzać smiling smiley

pzdr,
Anka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: biorącym udział w UrbanKlajbin' pod rozwagę;
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 06 Jun 2018 - 18:29:36

Ciekawe czy te trzecie osoby wiedzą w ogóle że będzie taka impreza, a może straż miejska będzie walić mandaty?smiling smiley

30 zł KWK, 50 zł reszta, przed kolejna impreza ŚKA proponuję dodać zapis "KWK 200% ceny".

Pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: biorącym udział w UrbanKlajbin' pod rozwagę;
Wysłane przez: klenio ()
Data: 06 Jun 2018 - 22:45:39

Ponoć jednym z problemów będzie poniższy highball:
muszla
Ma on dopiero dwa przejścia i to z przed wieków - 2006r, ale zrobione w czyściutkim stylu, bez materacy i "z partyzanta".

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.