Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
podziękowania dla Śitka
Wysłane przez: dr know ()
Data: 27 May 2018 - 18:48:27

za użyczenie delegatom ŚKA (w tym jeden z listy rezerwowej) pojazdu marki Skoda, dzięki któremu bezpiecznie i na czas mogli dotrzeć na WZD PZA;

co do samego WZD - jako, że byłem 1. raz na takiej raz ograniczyłem się do biernego udziału - żadnego składania wniosków, żadnego dymienia czy siania zamętu - ot, poprzyglądałem się jak to wszystko działa;

wniosków optymistycznych nie mam - ale raczej to bliższe farsie niż tragedii;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziękowania dla Śitka
Wysłane przez: dr know ()
Data: 28 May 2018 - 09:05:51

ze spraw finansowych;

niestety nie udało się odwołać/znieść obowiązkowej "opłaty medialnej", która była uchwalona w celu ratowania Taternika (tych 5 zł od każdego członka, o które została podniesiona składka do PZA);

jest to dla mnie niezrozumiałe w sytuacji, gdy okazało się, że pieniądze te są wykorzystywane w innym celu niż intencje towarzyszące uchwalaniu tej "daniny";
i zamiast na "Taternika" idą np. na: banery, rollup-y czy wypłatę dla człowieka obsługującego fejbuka Naszych Skał;

ergo - była/jest to zwykła podwyżka składki członkowskiej, a nie żadne ratowanie pisma;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.