Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Prywata - sprzedam samochod
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 09 Apr 2018 - 22:59:45

Hej

Chce sprzedać mojego passata, b6 z 2010 roku
Jak ktos zainteresowany to prośba o info

Drugi właściciel
Kupiłem jak miał chyba 70 tys km
Teraz ma ok. 125 tys
Diesel 2.0, chyba 150 lub 200 koni. ja na baku robie 1200 km (65 litrów przy czym na rezerwie jeszcze 100 pojedzie)
Garażowany, serwisowany, jeżdżony przez polowe życia w Szwajcarii, zadbany, klima, automatyczna skrzynia, alufelgi, elektryczne siedzenia, czujniki parkowania, i inne drobne bajerki jak elektryczne lusterka, tempomat, roletki, doświetlenie pobocza, światła dostosowują sie do kierunku jazdy, i cos tam jeszcze.

Dwa mankamenty
- wgniotlem lekko zarówno prawy jak i lewy bok bo parkingi tu kurwa wąskie, a blacharka zajebiscie droga wiec nie naprawiłem
- auto jest w Szwajcarii wiec trzeba sobie je przywieźć (lub możemy lawetke ogarnac)
Opony zimowe 4 -letnie i letnie (kupiłem w zeszłym roku)
Jak ktos zainteresowany to piszcie na maila lub sms na polski numer to oddzwonię 664008197

Co do ceny to sie dogadamy. Nie wiem ile sprowadzenie tego bedzie kosztować, a z opcja wyceny do polskich nie porównuje bo nie ma aut w Polsce na sprzedaz z takim niewielkim przebiegiem. Piszcie lub mówcie ile chcecie dać i będziemy negocjować.

Ja chce autko sprzedać bo nie ma sensu zeby tu stało bo to droga kosztuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Prywata - sprzedam samochod
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 10 Apr 2018 - 06:33:51

disel - gorzej się nie da smiling smiley

na polskich czy szwajcarskich tablicach??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Prywata - sprzedam samochod
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 11 Apr 2018 - 15:50:05

Ja jestem fanem smrodlawcow bo mało palą.
Auto jest teraz na szwajcarskich ale zastanawiam sie na ponownym zarejestrowaniem go w kraju bo juz tutaj był zarejestrowany



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-16 21:39 przez Lechu.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.