Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
II runda Ligi
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 04 Jan 2018 - 13:01:24

Informacyjnie - II runda Ligi jest przesunięta o tydzień, na 14-21 stycznia. W ten weekend Herman nie może kręcić baldów ze względu na demontaż na Betonach, a ja z Phoniksem mamy pełną czapkę pracy w pracy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 12 Jan 2018 - 14:23:11

W związku z organizacją drugiej rundy dziś wieczorem i jutro trening na ściance będzie mocno utrudniony.

Przyjdźta w niedziele smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 14 Jan 2018 - 11:27:18

Szalom! Amerykańscy naukowcy dowiedli że na pakerni jest 21 baldów, a hasłem przewodnim drugiej rundy jest "nie dla słabych (psychicznie)" ;)

Jak na Phoniksa i mnie przystało, nie mogło zabraknąć sytych banieczek (są ze 3), a i niespodziewany Miglanc dorzucił swoje trzy grosze... tzn. baldy smiling smiley Ograniczników dotyczących paczek nie ma, przynajmniej z tego co mi wiadomo o moich baldach - Phoniks może zweryfikuje tę informację odnośnie jego wytworów chorej wyobraźni ;)

Bierzcie i łojcie z tego wszyscy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: phoenix ()
Data: 14 Jan 2018 - 13:44:35

Jedyne co na razie nie jest doprecyzowane to na 15 po oblakach graja oczywiście paczki ale małe Aixy na dole graja razem z chwytami!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 14 Jan 2018 - 14:50:39

super baldy, 9 majstersztyk, 12 i 4 tez super, super podziękowania dla chłopakow



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-14 16:00 przez ziolo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: klenio ()
Data: 15 Jan 2018 - 21:53:39

Przyjemne baldy.
Dzięki!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: Mały Koks ()
Data: 16 Jan 2018 - 21:35:03

Paczki zawsze grają! grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: herman ()
Data: 17 Jan 2018 - 06:35:04

Witam
Bulderki fajne, dużo łatwych - bardzo fajnie.

Jakby komuś było za łatwo to wymyśliłem 3 trudniejsze po A, B, C. tylko to już poza tą edycją ligi. Buldery nie punktowane w tej edycji.

Pozdrawiam
ps. postaram się kręcić III edycje

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: herman ()
Data: 19 Jan 2018 - 11:12:11

dorzuciłem jeszcze 4 Baldy D, E, F, G

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: dr know ()
Data: 19 Jan 2018 - 11:16:43

ładne te balderki duetu Piekarz & Klawesyn;
jak na tę trudność to nawet bardzo ładne;

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 24 Jan 2018 - 18:27:27

Runda, runda i po rundzie smiling smiley Dzięki za wszystkie głosy chwalące Phoniksa, moje i niespodziewanego Migaska (tak, też miał swój wkład) baldy. Za te lekko krytyczne też - tak, było za mało trudnych, za bardzo skupiliśmy się na tym żeby te łatwiejsze nie były tylko zwykłymi drabinami i brakło nam czasu.

Męskie podium jest ciasne, bo komplet baldów i miejsce na najwyższym stopniu wywalczyło aż pięciu sześciu panów: Krzysztof Zdoliński, Karol Dąbrowski, Paweł Szkliniarz, Daniel Sromek, Przemysław Klentak i Piotr Czyż. Z kolei dziewczyny zaskoczyły w drugą stronę - samotną przedstawicielką płci pięknej w tej rundzie była Sylwia Styczeń smiling smiley

Dotychczasowe wyniki całej ligi w linku poniżej, i szykujcie się już na kolejną rundę - wstępnie do kręcenia zgłosili się Herman (o ile znowu nie zgubi się w Tatrach ;) ) i Czyżyk, więc tym razem może być zdecydowanie bardziej wymagająco smiling smiley

[docs.google.com]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-24 19:16 przez ksaweryn.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 25 Jan 2018 - 22:26:50

Kiedy ta następna edycja?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: II runda Ligi
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 26 Jan 2018 - 08:31:33

4-11 lutego, choć ze względu na malejące prawdopodobieństwo organizacji Klamy dopuszczam przesunięcie na późniejszy termin.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.