Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
i po Grach
Wysłane przez: dr know ()
Data: 27 Nov 2017 - 09:32:49

wczoraj o 16:30 zgasiliśmy z Mańkiem światło tj. wrzuciliśmy paletę do ogniska i odjechaliśmy;

najważniejsze - znowu się udało - czyli obyło się bez wypadku i wszyscy mogli spokojnie udać się do domu;
ale nie wszyscy się udali - najdzielniejsza ósemka siedziała do północy przy przy zaimprowizowanym kominku, po czym udała się na zasłużony odpoczynek na łonie Betonu;

w sobotę na listę startową wpisało się 42 z czego jedynie 8 lokalsów - zatem pod względem liczby gości to rekordowe Gry; pod względem liczby kobiet również - wpisało się ich 10;

w niedzielę odbyły się kameralne warsztaty dla początkujących, na które przybyły 2 dziewczyny z Warszawy i kolega z Poznania - mam nadzieję, że podołałem;
ale najważniejszym niedzielnym wydarzeniem była wizyta człowieka, który będzie Das Beton rozbierał - chyba trudno o lepsze zakończenie;

aktyw organizacyjny (Herman, Maniek & dr) dziękuje kolegom, którzy pomogli przy robocie (Cniach, Stah, Śitek, Śniady, Świerzy, Xiędzu) oraz klubowiczom, którzy użyczyli sprzętu;

specjalne podziękowania ode mnie dla Młodego (za poświęcenie czasu na wspólną pracę przy 'pucharach') oraz dla mojej Żony (uratowała 'sprawę buffek', które utknęły gdzieś w magazynie);

poz_dr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-27 09:41 przez dr know.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: i po Grach
Wysłane przez: Małgośka ()
Data: 27 Nov 2017 - 23:21:09

Dopisała również pogoda. Atmosfera była dobra, jedzenia dużo, tylko czasu - jak zawsze - mało smiling smiley.

Podziękowania należą się organizatorom za to że im się chciało i że podołali, także łapka w górę i klikam lubię to smiling smiley - prawie jak na facebooku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: i po Grach
Wysłane przez: evakli ()
Data: 28 Nov 2017 - 21:48:28

Gry i Warsztaty super. Łapka w górze ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: i po Grach
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 01 Dec 2017 - 22:48:52

Czemu nikt nie podlinkował na forum filmiku ze wspinania? 0:50 mój ulubiony moment grinning smiley Aż sam bym się złapał za kaczany...

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.