Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
nowa propozycja na Stokówce
Wysłane przez: martinez ()
Data: 29 Jul 2017 - 19:13:36

Szanowni Państwo!

Pragnę poinformować, że na Stokówce powstała nowa (mam nadzieję) propozycja wspinaczkowa. Startuje jak "Ograniczona Prohibicja" (z tymi samymi ograniczeniami), następnie idzie płytą do góry. Nie korzysta z rysy i tego co jest na lewo od niej, nie korzysta z chwytów w linii ringów "Wielkiego Wyzwania" i na prawo od niej (bez odciągów pod 2R "Wlk. Wyzwania" i bez klamy pod 3S, i wszystkich innych chwytów dalej po prawej). Pierwszy chwyt w rysie to "grot" w miejscu, gdzie ona się rozwidla (pół metra pod stanem). Stopnie na płycie bez ograniczników.
Przystawka nazywa się "Uprzejmie donoszę" i ma VI.5

Wasz oddany,
M.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowa propozycja na Stokówce
Wysłane przez: herman ()
Data: 29 Jul 2017 - 22:51:53

Witam
Proby było ale z tebo co wiem nikt nie poprowadził. Na wędke kiedyś próbowałem tak iść.
Pozdrawiam

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowa propozycja na Stokówce
Wysłane przez: martinez ()
Data: 31 Jul 2017 - 21:16:54

Herman, Czyżyk, dzięki za info.
Będę miał swoje 5 minut chwały. Przynajmniej do czasu kiedy ktoś tej drogi nie przeceni.

Opcje: OdpowiedzCytuj
jeszcze jedna propozycja na Stokówce
Wysłane przez: martinez ()
Data: 30 Jul 2017 - 15:11:42

Uprzejmie donoszę, że powstała kolejna nowość. Start "Dilferkiem", następnie trawers w lewo rysą "Drajciulingu", wyjście "Zwisem w rozporze". Oczywiście bez podchwytów na "Zwisie". Wyśmienite wspinanie, polecam.
Wycena VI.3+

EDIT:
Postanowiłem zmienić nazwę. Kombinacja, która kończy się "Zwisem w rozporze", będzie nazywać się "Permen King".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-01 09:04 przez martinez.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowa propozycja na Stokówce
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 30 Jul 2017 - 16:42:04

Krzysiek Juszczyk z tego co pamietam miał pomysł wyprostowania Prohibicji ograniczonej. Gratuluję!smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-01 11:50 przez czyzyk.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.