Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Zamarła Turnia - patenty na nocleg?
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 07 Jun 2017 - 11:02:55

macie jakies patenty na weekendowy nocleg? Pani z schroniska odpisala mi ze najblizsza rezerwacje moge zrobic na pazdziernik smiling smiley
czy wbijac mimo wszystko i probowac szczescia na podlodze? Moze jest jakas koliba w tej okolicy? koliba lepsza niz spanie w sali gdzie bedzie impreza do rana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zamarła Turnia - patenty na nocleg?
Wysłane przez: dr know ()
Data: 07 Jun 2017 - 14:02:40

Piątka jest idealna na spanie w kosówce;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zamarła Turnia - patenty na nocleg?
Wysłane przez: walek ()
Data: 07 Jun 2017 - 19:07:50

Śpisz na kamiennej werandzie przy schronie albo na drewnianych ławach. W samej Pustej są jakieś koleby ale tam nie spałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zamarła Turnia - patenty na nocleg?
Wysłane przez: premek ()
Data: 07 Jun 2017 - 19:55:02

W schroniskach poza wyjątkowymi sytuacjami jest cisza nocna. W ostatni weekend Edyta w sobotę rano łóżko dostała bo chciała, reszta na glebie bez problemu miejsce miała.

Gleba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zamarła Turnia - patenty na nocleg?
Wysłane przez: herman ()
Data: 07 Jun 2017 - 22:54:54

To ilu na tobie spało? Gleba

Jakies 300m ponizej zamarłej jestem koleba. 20m od szlaku. Nie jestem za wygodna. Ledwo się siedzi. Przy schronie nie spij bo cie jakis chrapiący grubas będzie budził.

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zamarła Turnia - patenty na nocleg?
Wysłane przez: payek ()
Data: 08 Jun 2017 - 00:06:34

W Pustej Dolince jest co najmniej z 10 koleb z czego na pewno 3 są komfortowe na dwie osoby (spałem tam trzy razy w różnych). Raz spaliśmy w kosówce, ale słabo to wspominam ze względu na kiepski śpiwór, w namiocie też się zdarzyło, miejsc pod namiot znajdziesz sporo, ale rano trzeba się zwijać, w przeciwieństwie do koleb... Oczywiście wszystko to jest nie legalnesmiling smiley Legalnie za darmo możesz się przespać w 5-tce na zewnątrz: weranda, stoły, ławki, miedzy ławkami itp, stopery do uszu i też nie jest źle, lepiej niż w środku na podłodze gdy po tobie chodzą do ubikacji, do północy większość się krząta, a wcześniaki wstają o 3 rano aby zdąży z wejściem na Świnice.
Pozdr.
Ps. komfortowa to pojęcie mocno subiektywne, w moim przypadku znaczy to, że jest w miarę równo i nie kapie nic na głowę, ciasno to jest prawie w każdej kolebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 00:16 przez payek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zamarła Turnia - patenty na nocleg?
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 08 Jun 2017 - 15:53:54

wielkie dzieki za patenty, ska to jednak jest moc smiling smiley

spóbuje kolibe bo schronisko mnie zrazilo w zime.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zamarła Turnia - patenty na nocleg?
Wysłane przez: herman ()
Data: 08 Jun 2017 - 21:48:20

jak tatry to tylko koleba.
to sie pamieta do konca zycia

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.