Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: payek ()
Data: 18 Sep 2009 - 16:55:00

Jutro zawita do Kielc ekipa filmowa z DzieÅ„ Dobry TVN, celem zrobienia materiału promującego Kielce. Między innymi będą kręcić na Kadzielni i GeoPark zaproponował nam abyśmy wzięli w tym udział. To będą krótkie migawki z różnych miejsc, naszym zadaniem jest założenie ze 2-3 wędki na Wiedźminie (skala przy alejce, patrz topo [ska.netaz.pl] ) i wspin od godziny 11. Możliwe, że poproszą kogoś od nas o krótką wypowiedz.

Zapraszam chętnych do udziału w tym projekcie, bo to dobra okazja do zaznaczenia swojego terenu, lub terenu, który zamierzamy zdobyć;)
Tu naprawdę nie chodzi o lans, trzeba myśleć przyszłościowo, a takie akcje są mocnymi kartami w toczącej się grze z włodarzami tych terenów i miasta.
Zabierzcie kaski wspinaczkowe, to wymóg regulaminowy.

Pozdr.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-26 12:53 przez ziolo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
"Dzień Dobry TVN"
Wysłane przez: mormon ()
Data: 19 Sep 2009 - 15:32:05

Dzisiaj na Kadzielni nagraliśmy krótki materiał. Wypowiadałem się ja i Góral, krótkie wypowiedzi. Program DzieÅ„ dobry TVN bedzie na żywo z placu artystów w piątek najbliższy od 8.30. Dzisiejsze nagrania będą wstawkami. Może się okazać ale to zależy od TVN że Góral rozstawi swoją ściankę na placu artystów i wtedy będziemy mieli wejście na żywo aby opowiadać o wspinaniu w kielcach. Będą potrzebni wtedy ludzie, około 3 osób w koszulkach SKA na żywo. Ja niestety nie będę mógł się lansować w TV bo wyjeżdżam w czwartek. Jeżeli to wypali to potraktujcie to poważnie bo to dobra promocja.
Na Kadzielni była szefowa geopark i była zadowolona z nagraÅ„ również, zapytaliśmy może tak wspin na wschodniej??? Powiedziała że nie ma problemu.
Także taka akcja z TV i z Geoparkiem to zawsze jakaś promocja.
Pozdro. Mormon.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: "Dzień Dobry TVN"
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 19 Sep 2009 - 21:13:00

super robota chlopaki!

moze dam rade byc w pt rano na placu artystow (w kazdym badz razie postaram sie!)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: "Dzień Dobry TVN"
Wysłane przez: payek ()
Data: 19 Sep 2009 - 22:14:26

Dobra robota i nie tylko chłopakismiling smiley

Troche szkoda, ze tak malo osób przyszlo, ale weekend i taka pogoda...
No cóż - można to zrozumieć.

A co do Geoparku, toczymy od dwóch miesięcy rozmowy o sfinalizowanie przez nich instalacji ringów na ścianach przy alejce, głównie na Wiedźminie, ale nie tylko.
Projekt już złożony i wstępnie klepnięty, czekamy na sfinalizowanie sprawy.
Trochę się to wszystko przeciąga, wiec takie imprezy mogą być naprawdę pomocne.
Projekt w zamyśle tyczy się nie tylko dróg letnich, ale i zimowych.

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: "Dzień Dobry TVN"
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 22 Sep 2009 - 15:08:20

TVN-ownia szuka nastąpców Magdy M i jej gacha co będą łoić, aż będzie furczało przed kamerągrinning smiley

a tak na poważnie
to w piątek będzie nadawało DzieÅ„ Dobry TVN z placu artystów

potrzeba ludzi w koszulkach ŚKA
- płci męskiej i damskiej z jajem do poprowadzenia z Dorotą Gardias "wspinaczkowej prognozy pogody z Kielc" w kaskach , obwieszeni szpejem, itp

- płci dowolnej do robienia tła - wspin na panelu, zjazd na linie, pajacowanie ze szpejem

W sumie chcieliby,żeby pojawiło się około 6-8 osób.
Uzgodniłem , że wieszamy klubowy baner TYLKO KTO GO MA??
Na placu będzie też stał mój panel służący do wspinu.

ŚKA ma zapewnione wstępnie dwa wejścia na antene między 8 30 a 10 (WSTĂ„ËśPNIE)
- wspinaczkowa prognoza pogody
- krótki wywiad na temat wspinu w kielacach i okolicach (osoby udzielające wywiadu będe wisieć w uprzęzach na wysuniętych stanach na moim panelu- wizja TVNu)



Stwierdzam ,że Mormon nieźle ostanio zbajerował to telewizyjne towarzystwo.... grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: "Dzień Dobry TVN"
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 22 Sep 2009 - 16:15:28

góral, kto wie może i Magda M złoi twój wyrąbisty pomaraÅ„czowy panel grinning smileygrinning smiley swoją drogą dobrą reklamę będziesz miał swego biznesu smiling smiley jak zawsze trzymam kciuki i zdam relację jak wypadliście w tv ;P

P.S. też masz gadane,spoko loko (jeszcze lepiej zbajerujesz ich wszystkich od Mormona ) ;P

pzdr !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: mormon ()
Data: 22 Sep 2009 - 21:34:00

Ale szkoda że akurat muszę jechać na wycieczkę szkolną, jak ja uwielbiam kamery...
Tak poważnie to trzeba to zorganizawać porządnie bo to promocja klubu. Musimy tam być. Koszulki obowiązkowo i wypowiedzi. Działajcie Bracia i Siostry.
Pozdro. Mormon

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 22 Sep 2009 - 22:59:59

Ja na bank będę w piatek jako, że mam "parcie na szkło" hehe grinning smiley . Będzie świetnie, kto jeszcze będzie??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: payek ()
Data: 22 Sep 2009 - 23:22:29

Z tą pogodynką to może być obciach, trzeba by podejść do tego z jajemsmiling smiley
Generalnie, całość ma pozytywny wydźwięk i naprawdę może się przydać!
Zachęcam raz jeszcze do uczestnictwa.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 23 Sep 2009 - 07:20:11

Wstępnie (bo jeszcze nie znam do koÅ„ca godziny) spotykamy się w piątek 7 30 na placu artystów.
Program leci od 8 30 a nasze wejścia maja być między 9 a 10.
Chcą żebyśmy przyszli wczesniej i wszystko ustalili.
Ja będe tam dużo wczesniej bo będziemy instalować się tam ze ścianką wspinową i Hamerem lub MUTTem (znajomi z klubu 4x4).

Potrzebny jest cały szpej wspinaczkowy (uprzęze, kaski, liny, własna protekcja)
Ja będe miał 4 kaski więc moge użyczyć.

KTO MA BANER I KTO GO PRZYNIESIE??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: payek ()
Data: 24 Sep 2009 - 17:06:22

Jeśli kto posiada dwie koszulki klubowe i może pożyczyć jutro na imprezę z TVN to niech weźmie ze sobą, bo kilka osób niestety jeszcze nie ma.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: payek ()
Data: 25 Sep 2009 - 12:42:49

Wyszło bardzo dobrze, co prawda króciutkie wejście, ale zaznaczyliśmy swoja działalność i wiele osób to doceni. Mając na uwadze, ze w telegraficznym skrócie przedstawiali charakterystykę i walory Kielc, to nasz udział w tym programie jest niewątpliwym sukcesem.

Jako, że był i Prezydent Kielc, to trzeba będzie mu przypomnieć jak pięknie promujemy nasz region, że tak bardzo się staramy a oni odrzucają nasze projekty z duża sztuczna ścianką w CK... Może coś się uda - miedzy innymi dzięki temu - ugrać od miasta w tej i innych sprawach, a jest o co grac!

Tak czy siak - dobra robota!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 25 Sep 2009 - 16:49:56

film (na początku ŚKA)
[www.echodnia.eu]

foty
[www.echodnia.eu]
dzięki Łukaszowi Zarzyckiemu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 25 Sep 2009 - 20:33:09

[www.echodnia.eu]

niech tylko ZetHaPe się dowie i Świtek jesteś spalonygrinning smiley



pzdr!


czyzyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 25 Sep 2009 - 22:17:04

Payek,

z Prezydentem rozmawialem (jest nawet wspolna fotka)

Prezydent jest za:
promocja regionu przez wspin,
oraz za ruszeniem np sprawy kadzielni (stwierdzil ze to ze tam jest rezerwat nie jest zadnym problemem do wspinu)

zatem trzeba by umowic/obmysli jakies spotkano z wladzami miasta i ruszyc temat,
niestety wyjezdzam do DE i zajac sie tym nie bede mogl :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: Aneta ()
Data: 25 Sep 2009 - 22:27:01

znalazły sie nawet ujecia z kadzielni. Gwiazdy z dzisiejszego ddtvn niestety nie masad smiley
[dziendobrytvn.plejada.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: walek ()
Data: 26 Sep 2009 - 00:58:39

Kurka super sprawa!!!! Szkoda że musiałem pracować

P.S. Bartek prosze odpuść sobie panią Dorote. Ona jest moja!! Od biedy możesz zająć sie Michałem Pierogiemsmiling smiley



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-26 01:00 przez walek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 26 Sep 2009 - 06:06:22

O skurczykoty!!
Pocieli nasz wywiad na kadzielni nie miłosiernie. Z 40 min kręcenia wybrali 4 s.

PS. Mówisz Watsonie o Dorocie Weldman?? Powiem Ci w tajemnicy, że Pajacykow się o Ciebie pytał.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: payek ()
Data: 26 Sep 2009 - 10:06:34

Lechu,
Bardzo dobrze, że wykorzystałeś sytuacje!
Wkrótce przypomnimy się u Prezydenta.
Git.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzień Dobry TVN
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 26 Sep 2009 - 10:29:27

gÓral Wrote:
-------------------------------------------------------
> PS. Mówisz Watsonie o Dorocie Weldman?? Powiem Ci
> w tajemnicy, że Pajacykow się o Ciebie pytał.


Pajacykow to ten, który tyle opowiadał o wałku? i ich "przyjaźni" z dzieciÅ„stwa?:>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.