Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
nowe drogi na ciosowej
Wysłane przez: martinez ()
Data: 23 Jul 2009 - 20:58:13

1. "Za Ciosem" VI.1 solo OS Czterdziestometrowy trawers na rękach od lewej. Start połogim ostrzem, potem przecina: "Okap", "VII.1", "Małyszomanię", "Zaorac Kielce", "Garstkę Piasku", koÅ„czy się tak jak "Zejściowa" (nr 16 w topo) na półce przy grotce pod brzozą. Bez wchodzenia na półki i bez NHR w zacięciach. Częściowa znajomośc z niektórych dróg pionowych ;-)

2. "Red Power" VI.3+ solo. Bulder w grotce pod brzozą. Start przez napis "White power rusel the world" z lewej. Wyjście przewieszonym kominem i dalej na top.

Do tego powtórzyłem solo i proponuję podniesienie wycen:
- "Triceratops" z VI.2 na VI.3 (w trzeciej próbie)
- "Płytka'nt" (i "Kant" też) z V+ na VI ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-23 21:30 przez martinez.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowe drogi na ciosowej
Wysłane przez: herman ()
Data: 23 Jul 2009 - 21:55:15

Witam

Marcin uderzaj na ryse VII.1 !!! Flower powiedział że to najtrudniejszy trad w polsce!!!

Pozdr

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowe drogi na ciosowej
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 24 Jul 2009 - 20:23:27

O w koÅ„cu ktoś po dłuższej przerwie powtórzył Triceratopsa smiling smiley Martinez jak go robiłeś, przez środek ściany schodząc do listewki po lewej przed topem? Korzystałeś z kantu? Pytam się z ciekawości bo VI.3 to spora zmiana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowe drogi na ciosowej
Wysłane przez: martinez ()
Data: 24 Jul 2009 - 20:34:59

Start z wierconej dwójki z prawej (dla mnie faker) do fakera na lewą, wstawienie wysoko prawej nogi i do krawądek. (I już to dla mnie ma więcej niż VI.2) Po tym stawałem na dobrym stopniu przy kancie i korzystałem z kantu. Ze stopnia ruchy w lewo do krawądek i ścianą na półę.

Może byc?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowe drogi na ciosowej
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 25 Jul 2009 - 09:55:55

Thnx za odpowiedź, pogłaskało mi to trochę ego, bo sam dawno ją robiłem ale nie miałem wtedy skali porównawczej.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.