Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - ODWOŁANA!!!!
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 09 Jul 2009 - 16:40:00

Niektórzy już wiedzą niektórzy nie więc mówie otwarcie, że jestem właścicielem mobililnej ściany wspinaczkowej. Pracowałem na tego typu obiekcie 2 letnie sezony w GB jako "climbing instractor"grinning smiley i chciałbym zobaczyć jak to wypali w Polsce.


W niedziele 19.07 chciałbym zrobić coś na kształt imprezy promocyjnej mojej ścianki na Stokówce dla członków ŚKA i innych osób.


Na tej imprezie klubowicze i ich znajomi oraz zaproszoni przezemne i Was ludzie (jesli zechcecie) mogli by potestować ścianke jak obiekt wspinowy ;) i zobaczyć jak to całe dziadostwo działa.(siłowniki , balast wodny) Do dyspozycji wszystkich było by ok 38m kw sztucznej powierzchni wspinaczkowej o zróżnicowanym charakterze. (wspinając sie po samej strukturze, nie używając chwytów drogi są naprawde srogie)


Widze to tak ,że moja ściana sobie by tam stała przez cały dzien od 10 rano i kazdy kto by akurat był na Stokówie mógby się na niej wspinać.

Fajnie by było jakbyście przyjechali licznie tego dnia na Stokówe wraz ze znajomymi czy rodzinami zabrali jakieś dzieciaki i pobawili się na luzie.

Chciałbym też zorganizować jakieś jajcarskie zawody w kategorii OPEN we wspinaniu na czas na tym zajebistym obiekcie. (ale to cicho bo to niespodzianka jest)
Za pierwsze miejsce przewiduje przydatny gadżet wspinaczkowy.the finger smiley


Ścianka przyjeżdza na przyczepie samochodowej po czym wstaje sobie na siłownikach hydarulicznych.
Postawienie i złozenie jej to kwestia 15-20 min, zaden syf nie zostaje, ściana opiera się o ziemie a nie jest w nią wbjana Å»adnych zniszczen poza uklepaną trawą nie przewiduję.

CO WY NA TO??

WYPIERDALAĆ MAM DO KOSMOSU Z TÄ„ ŚCIANKÄ„ grinning smiley CZY MOGE ZORGANIZOWAĆ 19tego IMPREZE DLA ŚKA I ZNAJOMYCH NA STOKÓWCE??

Czekam na opinie!!

Pozdro
MCW "Struktura" Bartosz Świtek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - proszę o opinie
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 09 Jul 2009 - 17:43:29

Moze lepiej gdzies indziej? (np gdzies w miescie)
mysle ze mialbys lepsza promocje

swoja droga taka scianka to fajny pomysl na zarabianie - gratuluje.

wiem ze w PL to sie dopiero rozwija a w DE scianki stoja na placach zabaw!

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - proszę o opinie
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 09 Jul 2009 - 18:19:31

Na mieście będzie swoją drogą
Na Stokówce impreza "zamknieta" dla ŚKA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - proszę o opinie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 09 Jul 2009 - 21:03:20

Mimo, że młoda, nowa i niedoświadczona pozwolę sobie skomentować grinning smiley
Myślę, że to super pomysł na "przetestowanie" tej ściany potem trzeba uderzyć w większe imprezy, żeby zaczęła inwestycja przynosić profity, sama podsunę jedną imprezę tongue sticking out smiley
Pozdro !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - proszę o opinie
Wysłane przez: ga ()
Data: 09 Jul 2009 - 22:07:15

Na pewno kuriozalnie będzie wyglądać sztuczna ścianka w ogródku skalnym ale skoro dokładnie wyjaśniłeś motyw - ze swojej strony nie widzę przeszkód.

Łojantów o słabych nerwach proszę w imieniu Bartka o potraktowanie sprawy jako humorystyczną ciekawostkę.

Osobiście postrzegam udostępnie ścianki do testów dla klubowiczów za czyn godny pochwały. Oby tylko Ci niczego nie popsuli.

Pozdrawiam,
Grzegorz Adamiec

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - proszę o opinie
Wysłane przez: klenio ()
Data: 09 Jul 2009 - 22:42:15

Swit ja bym chetnie to zobaczyl... wyjedziesz do kamieniolomu ta maszyna?


PZDR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - proszę o opinie
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 10 Jul 2009 - 06:28:32

damy rade

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - proszę o opinie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 10 Jul 2009 - 15:16:41

hej, podaj jakiegos maila bo mam pewien pomysl odnosnie zorganizowania imprezki z twoja sciankasmiling smiley
pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - proszę o opinie
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 10 Jul 2009 - 21:50:14

To namiary na mnie
bartosz.switek@gmail.com

Ok SKA smiling smiley
Narazie widze zainteresowanie moim pomysłem zorganizowania pokazu ściany na Stokówce

Tak więc jeśli nikt nie zaprotestuje wyrażnie:

ZAPRASZAM 19 lipca(niedziela) od 10-tej na Stokówe.
Mam nadzieje , że nikomu obecność mojej ściany nie będzie przeszkadzała w ogródku.
Zapraszam więc wszystkich do testowania blisko 38m kw powierzchni wspinaczkowej z ciekawą rysą długośc ok 7m.Możliwośc wspinu po strukturze albo po GIGANTYCZNYCH klamach

Ze ściany zadowoleni będą głównie początkujący wspinacze oraz najmłodsi. Zachęcam, więc do przyjazdu nawet osoby, które nigdy nie próbowały wspinaczki- na pewno sobie poradzą!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - proszę o opinie
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 10 Jul 2009 - 23:25:18

Toż to profanacja naszego wspaniałego rejonu, sztuczna ściana na Stokówce a feee spinning smiley sticking its tongue out 17-19 są MP MTB ale postaram się urwać, bom bardzo ciekawy jak to będzie wyglądać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - proszę o opinie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 11 Jul 2009 - 17:20:07

Bartek jak dla mnie to mozesz przywiezc nawet wieze Eiffel'a, o ile potem odjedzie. Swoja droga masz jakies zdjecia? Ciekawi mnie jak to wygląda. (nie mam zamiaru otwierac konkurencji ;)

Powodzenia na krętej ścieżce własnego biznesu.
pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - ODWOŁANA!!!!
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 17 Jul 2009 - 07:32:56

Wczoraj miałem odebrać gotową ściane w Gliwicach. Niestety są problemy z elektryką i termin się wydłuża.
Bardzo mi przykro ale musze niestety odwołać testowanie ściany na stokówce.
Jak tylko ściana się pojawi w Kielcach i będzie troche czasu a przedewszytkim chęc w narodzie powróce do tego pomysłu!

Jeszcze raz wszystkich zainteresowanych przepraszam za odwołanie terminu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - ODWOŁANA!!!!
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 21 Jul 2009 - 05:58:59

Gratuluje widze ,ze jak zwykle dopinasz swego za wszelka cenę.

Niestety troche sie juz spozniles bo nasza klubowa kolezanka prowadzi juz firme ktora miedzy innymi posiada mobilna sciane wspinaczkowa od kwietnia.

Zycze powodzenia i dalszych sukcesow w osiaganiu swoich celow!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-21 06:45 przez ziolo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lajtowa impreza na Stokówce 19 lipca - ODWOŁANA!!!!
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 21 Jul 2009 - 22:06:04

wojenką mówie nie na publicznym forum!!
- proponuje usunąć zaczepny post a potem mój
pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.