Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
praca linecjacka- ankieta ???
Wysłane przez: Aneta ()
Data: 14 Nov 2007 - 22:54:39

witam
Jak część z Was wie w tym roku akademickim kończę III rokna AŚ, co oznacza,że muszę napisać pracę licen. i ją obronić eye popping smiley. Wybrałam temat o urazach wśród wspinaczy i tu moje pytanie i wielka prośba do Klubowiczów- czy zechcielibyście mi w tym trochę pomóc? Chodzi konkretnie o wypełnienie ankiety,jest ona teoretycznie anonimowa, ale chcę ją poprzesyłać na Wasze maile, więc jeśli ktoś jest chętny do pomocy proszę o skontaktowanie się ze mną, tzn. wysłanie wiadomości na moją pocztę aneta-171@wp.pl (niestety nie znam wszystich adresów mailowych) a to umożliwi mi szybsze wysłanie ankiet. Potrzenych mi jest 30 ankiet, ale jeśli będzie więcej to nawet lepiej.Ankiety mogą wypełniać wszyscy, którzy jakiś uraz przeżyli ;) lub nie (szczęściarzesmiling smiley)

Z góry DZIĘKUJĘ

POZDRAWIAM Aneta smiling smiley

PS. Czy ktoś posiada jakieś informacje (książki, artykuły, swoje badania np.USG lub inne) na taki temat? Jeśli tak to czy będzie możliwość ich wypożyczenia? DZieki jeszcze razsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: praca linecjacka- ankieta ???
Wysłane przez: piomic ()
Data: 15 Nov 2007 - 17:13:08

Jak będziesz miała jakichś "nieszczęściarzy" to mogę Ci kilku zbadać (USG) coby były fotki.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.