Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Grisza - "cichy żołnierz hardcoru"
Wysłane przez: klenio ()
Data: 25 Oct 2019 - 22:58:40

Grzesia Adamca dopisałem dzisiaj do "listy osobistych idoli".

Primo; "zostawił" śledzionę na Kadzielni a potem powrócił do łojażu i miał najbogatszy sezon taternicki w naszej Historii.
Secundo; przyglebił solo, na rowerku cisnąc z góry na pazury, ze Św Krzyża - jakoś go tam znaleźli, pozbierali i pozszywali.
Tertio - wyczyn ostatni - buźka posklejana 30 szwami po rowerowym pocałunku z korzeniami gdzieś na downhillu w Szczyrku. Cudowna blizna od oka do brody dzięki której Grześ może grać teraz Jokera bez specjalnego makijażu ;)) i najlepsze... kupił Chłopina sobie, 2 tyg po wypadku nowy kask (tym razem "szczękowca") i umawia się na weekendzik na rowerek...

Szacun Bracie szacun, Zdróweczka i wracaj wreszcie do łojażu!



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-25 23:07 przez klenio.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Grisza - "cichy żołnierz hardcoru"
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 27 Oct 2019 - 10:38:17

Żołnierze hardcoru walczą do oporu smiling smiley Pamiętam jak mając 20pare lat na trasach DH na telegrafie spotkałem ziomków koło 40chy - byli ubrani jak RoboCop smiling smiley Wtedy zdawało mi się to przesadne, teraz mając parę przygód i lat na karku going full armour jest uzasadnione smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Grisza - "cichy żołnierz hardcoru"
Wysłane przez: leszeksz ()
Data: 28 Oct 2019 - 08:21:53

Właśnie , wracaj do wspinanie ! Zdrowia życzę!!! Pozdro LeSzek

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.