Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Sztuczna ścianka Staszów - jakby ktoś szukam odmiany
Wysłane przez: JasiekMatacz ()
Data: 31 Jul 2019 - 22:24:28

Cześć!,
Jakby kto był już wszędzie w regionie i nie miał więcej pomysłu to powoli udaje się otwierać panel w Staszowie. Do tej pory był czynny poza wakacjami praktycznie od święta a w same wakacje od rana do 14 więc jak ktoś pracuje to słabo. Teraz starczy zebrać 3 osoby i proszę o kontakt do mnie winking smiley Koszt wejścia w okresie wakacyjnym to 4zł normalny i 2zł ulgowy. Wyznaczonych dróg się jeszcze nie dorobiliśmy ale mamy zamiar nad tym popracować smiling smiley


Tak to tylko tu zostawiam jakby ktoś zwiedził wszystkie panele w okolicy i szukał odmiany winking smiley
Pozdrawiam
JM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-31 22:25 przez JasiekMatacz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sztuczna ścianka Staszów - jakby ktoś szukam odmiany
Wysłane przez: ksaweryn ()
Data: 01 Aug 2019 - 10:47:43

To cały czas jest "work in progres" i właściwie nieśmigane? Wszystko jeszcze się świeci, bez śladu magnezji i gumy smiling smiley

Przydałyby się materace (z braku laku choćby i gimnastyczne), i jeżeli nie powieszone na stałe liny do wędki, to przynajmniej ekspresy (a nie same spity - w lewej części, pod oknem i tak nie widzę żadnych). No i ta bramka... Spaść na nią to pewne kalectwo.

Generalnie plus za ideę smiling smiley Ale warto naprawdę mocno pomyśleć teraz o BHP.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sztuczna ścianka Staszów - jakby ktoś szukam odmiany
Wysłane przez: JasiekMatacz ()
Data: 02 Aug 2019 - 13:15:24

Obiekt istnieje już prawie 5 lat ale jak to państwowe- do tej pory był czynny przez 2 godziny w ciągu tygodnia a i tak nigdy nie dało się w nie umówić ponieważ reszta dyscyplin miała pierwszeństwo(piłka nożna, siatkówka itp.). Jedynie w wakacje był otwierany 10-14 dla dzieciaków. Teraz postanowiłem trochę pomóc starostwu to rozkręcić. Zdjęcia są ze strony PCS stąd brak na stałe powieszonych wędek. Ale faktycznie śladów magnezji dużo tam nie ma, może dla tego że do tej pory nie było tam za dużo ludzi którzy ją mieli winking smiley Ogólnie wrzucam jako ciekawostkę jakby ktoś był w okolicy. Tak wiem, pokracznie to wygląda ale załatwiłem możliwość wchodzenia "pod moją opieką" stąd chcemy by coś się działo- a co za tym idzie jak najdłużej można z niego korzystać. Dlatego proszę o wyrozumiałość dla tej partyzantki - na więcej na razie mi nie pozwala moje zbyt małe doświadczenie i brak czasu(praca gdzie indziej na pełny etat).


P.S W tą środę udało się pierwszy raz od kilku miesięcy wejść na obiekt i mam nadzieję że od teraz tak jak nam jest to obiecane będziemy mogli to już robić bez problemu. Nawet z tej okazji PCS zadbał o filmik promocyjny(dla tych którzy się chcą pośmiać z człowieka który nigdy nic nie mówił do kamer czyt. mnie):
[www.facebook.com]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-02 13:20 przez JasiekMatacz.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.