świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 05 Apr 2009 - 18:53:56

witam! mam parę pytań dotyczących wspinaczki...nie jestem zapisana do Waszego klubu, ale rozważam taką możliwość ;P czy mozna przyjść jednorazowo czy trzeba jednak się zapisać? pytam się ponieważ nie wiem czy dam radę chociaż chciałabym spróbować swoich sił...chodzi mi również o sprzęt do wspinania(można wypożyczyć?) i terminy spotkań które organizujecie w Ck lub okolicach ;) byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje ;] z góry dziex



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-05 19:33 przez Justyś.

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: kuba ()
Data: 05 Apr 2009 - 19:55:19

Czesc
Mozna wpasc na bulderownie 2 razy bez zapisu do klubu . Rade dasz!smiling smiley Członkowie klubu mogą wypozyczac sprzet klubowy. srodowisko kieleckie jest bardzo otwarte wiec napewno ugadasz sie z kims na wyjazd w skały lub wspólny trening na balderowni! Panowie i panie kiedy ktos bedzie na bulderowni i wprowadzi kolezanke smiling smiley?
Pzdr

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: mormon ()
Data: 05 Apr 2009 - 20:18:03

kuba za oknem lato, a Ty chcesz na bulderowni działać????
Ja we wtorek w skały na stokówkę koło 15.
Pozdro. Mormon.

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Aneta ()
Data: 05 Apr 2009 - 21:25:52

No panowie zająć się nową koleżankągrinning smiley. Tak narzekacie, że dziewczyn brak w klubie więc do dziełasmiling smiley Ja tez Ci Justys pomoge wdrozyc sie do klubu choc to wcale nie takie trudne, bo ludziska sa super;) i do wspinu, a rade da sobie kazdy, tylko trzeba w to uwierzycsmiling smiley
pozdrawiam

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 06 Apr 2009 - 13:38:38

Mormon z kim jedziesz we wtorek?? bo chciałbym się zabrać smiling smiley

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 06 Apr 2009 - 18:15:01

jednak we wtorek jestem na boulderowni o 18:30

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: herman ()
Data: 06 Apr 2009 - 18:30:08

wpinki ćwicz!!!!!

Herman

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 06 Apr 2009 - 18:41:10

ja jakby co byłabym chętna na środę do tej całej bulderowni ;] dzięki za informacje grinning smiley

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: walek ()
Data: 06 Apr 2009 - 18:44:07

Co to za zaśmiecanie tematu!! Jakiegoś moda by tu się trochę przydałosmiling smiley

Zapraszamy w środę po południu, po 15,16 na pewno ktoś będzie

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 06 Apr 2009 - 18:45:05

dzisiaj już robiłem aż mnie bicepsy rozbolały smiling smiley
ale wielkie dzięki za pokazanie

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 06 Apr 2009 - 18:48:12

@zbynu
jakies nowe tajne metody wpinek?
bo ostatnio w niedziele to niezauwazylem zebys sie zle wpinal?

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 06 Apr 2009 - 18:50:36

Herman mnie stresuje i na drodze IV mi troche lipnie wychodziło ;), ale teraz będe robić szybkie wpinki i przyatakuje moje marzenie "Motyla Noga" :]

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 06 Apr 2009 - 20:52:11

no ladne dialogi na moim poscie sie tworza ;]ehh no to jak bede miec czas to bede o tej 15 albo 16 w srode smiling smiley to jest tam gdzie Kapucyni maja dawna siedzibe? do ktorej godz. w ogole dziala ta scianka?i jeszcze cos...trzeba miec jakies obuwie specjalne czy adidaski wystarcza w zupelnosci ;P

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 06 Apr 2009 - 21:23:32

Wejście do drewnianego budynku jest od strony ul. warszawskiej, drzwi na rogu obok parkingu przed blokiem. Po 16 powinien ktoś być, choć nie ręczę. Co do butów to trampeczki z cienką boczna ścianka i podeszwa na początek powinny dać rade smiling smiley

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 06 Apr 2009 - 21:35:13

wracajac do tematu,
Nie wiem jak po weekendzie ale w tamtym tygodniu, trzeba było drzwi wejsciowe szczególnie rano na klucz zamykać bo były duzo ludzi ktorzy chciele odebrac darmowe jedzenie od caritasu i siostra kazała zamykac drzwi na klucz i nikogo nie wpuszczać!

dokladniej cytując naszą stronę,
lewe skrzydło starego kościoła, przez drewniane podwojne drzwi, do konca korytarza i ostatnie drzwi po prawej!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-06 21:42 przez ziolo.

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: payek ()
Data: 06 Apr 2009 - 21:46:20

Prawdopodobnie bedziemy w srode juz od poludnia, zamierzamy lepic papa cieknacy dach nad pakernia. Do pomocy zadeklarowal sie juz Lukasz, jesli ktos ma czas to rowniez zapraszamy. Ale to jeszcze nie na 100%... Jutro podam dokladne info w osobnym watku.
Pozdr,

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 07 Apr 2009 - 19:03:30

to okolo godziny 16 w srode zastanie sie kogos? ;P i nie mam tu na mysli zakonnic ;]

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: payek ()
Data: 07 Apr 2009 - 20:24:22

Zakonnic raczej nie zastaniesz bo to klasztor męskismiling smiley Na pewno będziemy pracować tam przy remoncie dachu, wiec jakby nikogo nie było to otworzymy Ci pakernie.
Jeśli skończymy do tej godziny to przyjdziemy na trening.
Pozdr.

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 08 Apr 2009 - 15:46:32

no i wszystko by bylo fajnie jakby moi znajomi sie nie wycofali z checi pojscia ze mna do bulderowni ;[ ehhh sorrki...ale sama raczej nie pojde, bo nikogo tam nie znam od was

Re: świeżak potrzebuje inf
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 08 Apr 2009 - 19:06:01

nie ładnie
papiaże mało co z dachu nie pospapadli wypatrując Cię co chwila grinning smiley

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.