Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Dla ludzi betonu
Wysłane przez: Jakub b ()
Data: 01 Feb 2018 - 18:15:27

Przesyłam link ze zdjęciami mostku
[drive.google.com]
Nada się?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dla ludzi betonu
Wysłane przez: herman ()
Data: 01 Feb 2018 - 19:58:30

Co to za rzeczka

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dla ludzi betonu
Wysłane przez: klenio ()
Data: 01 Feb 2018 - 20:32:32

Jaka jest tego scala?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dla ludzi betonu
Wysłane przez: Jakub b ()
Data: 01 Feb 2018 - 23:08:44

Dupy nie urywa wielkością, przyczółek ma wysokość około 4,5-5m do belki belka ma ze 2m, długość mostku oceniam na 10, 12m.
Rzeczka to jakaś struga aktualnie bardzo wysoki stan nigdy nie widziałem tak wysokiego myślę że to topniejące śniegi zazwyczaj jest połowa tego a nawet nie.
Dikładna lokalizacja:
[www.google.pl]
Most na jest na nieczynnej trasie kolejki wąskotorowej obecnie nie ma już tam szyn, nie wiem jaki jest status tego mastka.
Generalnie jest to on in the middle of nowhere, trzeba butować od samochodu ze 150 metrów i tam jest jedno gospodarstwo poza tym las las.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dla ludzi betonu
Wysłane przez: Jakub b ()
Data: 01 Feb 2018 - 23:08:44

Dupy nie urywa wielkością, przyczółek ma wysokość około 4,5-5m do belki belka ma ze 2m, długość mostku oceniam na 10, 12m.
Rzeczka to jakaś struga aktualnie bardzo wysoki stan nigdy nie widziałem tak wysokiego myślę że to topniejące śniegi zazwyczaj jest połowa tego a nawet nie.
Dikładna lokalizacja:
[www.google.pl]
Most na jest na nieczynnej trasie kolejki wąskotorowej obecnie nie ma już tam szyn, nie wiem jaki jest status tego mastka.
Generalnie jest to on in the middle of nowhere, trzeba butować od samochodu ze 150 metrów i tam jest jedno gospodarstwo poza tym las las.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dla ludzi betonu
Wysłane przez: dr know ()
Data: 01 Feb 2018 - 23:13:06

kurwa - mnie się podoba - rokuje;
trzeba pojechać obejrzeć i rozsądnie zagospodarować - żeby obiektu nie spierdolić (znaczy za łatwo żeby nie było);

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.