Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
podziękowania za wsparcie
Wysłane przez: tomek373 ()
Data: 15 Jul 2015 - 11:37:28

Przyjaciele!!!
Bardzo serdzecznie chciałbym Wam podziękować za wsparcie jakie otrzymuję od Was w walce z chorobą; bardzo jest ono dla mnie istotne i stanowi ogromą motywację do każdego dnia do kolejnego wysiłku którego celem jest całkowite wyleczenie i powrót w skały; ze swej strony zapewniam, że robię wszystko, że by tak się stało; prosto nie jest, ale długa droga już za mną; dużo w tym leczeniu jeszcze niewiadomych, ale jestem dobrej myśli i przekonany , że wkrótce powspinamy się razem; w planach były Tatry w tym roku, na pewno nie szpital; nic straconego! nadrobię w przyszłym roku!
Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję i do szybkiego zobaczenia!!!
"major"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziękowania za wsparcie
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 15 Jul 2015 - 13:20:02

Majorze czekamy! Obysmy jak najszybciej znow sie powspinali! Sily i wytrwalosci!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: podziękowania za wsparcie
Wysłane przez: klenio ()
Data: 16 Jul 2015 - 22:00:15

Major
Niedzielna akcja na placu artystów wypadła super - zrobiło na mnie wrażenie zanagażownie żołnierzy:
Rzesza twoich kolegów i koleżanek z jednostki zachęcała do zapisania się, rejestrowała w bazie lub też opowiadadała o waszej pracy. Wiadomo: "za mundurem panny sznurem" toteż werbunek - szczególnie niewiast - wychodził twoim kolegom wyśmienicie.
A... i do hammera można było wsiąść - Franek jak się tam z balonikiem wtarabanił to za diabły nie chciał wyleźć.
Fajno!

Trzymamy wszyscy kciuki za ciebie! Wracaj szybko do zdrowia!

PS. Jesli ktoś z klubowiczów nie mógł zarejestrować się w niedzielę a chce to zrobić szybko to mam "pakiety rejestracyjne (zostało 14 szt).
Wypełnia się to 5 minut.
kontakt :przemek.klentak@gmail.com lub dowolnie

Klenio

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.