Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
sprzedam opla corsę C - 7.5 tys.
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 10 Mar 2015 - 16:19:15

Hej,

muszę rozstać się z moją niebieską strzałą.
Jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt (664 008 197 lub leszek.wojtowicz@gmail.com)

cena 7500 PLN - oczywiście do negocjacji / zdjęcia na zyczenie / chyba mam mozliwosc wystawienia faktury VAT - musze potwierdzic.

Auto dostepne od czerwca (do tego okresu bede go jeszcze potrzebowal, ale jesli ktos bardzo potrzebuje to mozemy sie dogadac).
Samochod jest obecnie w Warszawie, natomiast moge go przywiezc do Kielc w przypadku zainteresowania

Dane:
rok produkcji 2001
5-cio drzwiowy
2-gi własciciel
sprowadzone z DE w 2007 roku i od tego czasu nim jeżdzę
przebieg 165 tys - nic nie kręcone
auto sluzylo glownie do pokonywania drogi PL -> DE i z powrotem, a po powrocie do ojczyzny jako drugi samochod do jazdy po miescie.
alu felgi + opony letnie / w komplecie zimowe opony na stalowych felgach + dekle (chyba oryginalne)


Wyposazenie:
alarm + blokada zaplonu
poduszki powietrze (kierowca + pasazer)
ABS
wspomaganie kier
Immobilizer
centralny zamek
radio

Stan:
bezwypadkowy
wszystko sprawnie dziala - stan mechaniczny b.dobry: wszelkie naprawy serwisowe (wymiana oleju, hamulce, inne czesci itp) byly robione tak, jakbym mial sam tym samochodem pojezdzic jeszcze długi czas

stan wizualny dobry: posiada lekkie wgniecenia / zarysowania, ktore nie wymagają naprawy (ja w takim stanie auto kupilem i nic z tym nie zrobiłem – zadnej rdzy nie ma)

tani w eksploatacji (spalanie ok 5l/100km) + niewielkie opłaty (np. OC)

w 4-5 osob w skalki spokojnie mozna jechac (do bagaznika miesci sie sporo gratow

podobny samochod mozna zobaczyc tutaj (moj jest jednak 5 drzwiowy i nie ma radia na CD ani klimatyzacji):
[otomoto.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sprzedam opla corsę C - 7.5 tys.
Wysłane przez: klenio ()
Data: 10 Mar 2015 - 19:40:58

Ania Szczota pytała mnie ostatnio o samochód - Budżet i wielkość auta się zgadza więc może by jej przypasował. Znając ciebie to auto jest w stanie perfecto.
Postaram się ją skontakować z tobą.

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sprzedam opla corsę C - 7.5 tys.
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 11 Mar 2015 - 16:54:44

dzieki - juz rozmawialismy

L.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sprzedam opla corsę C - 7.5 tys.
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 08 Jun 2015 - 12:19:07

Hej,

podbijam temat - moze tym razem ktos sie skusi?
cena (wraz z uplywem czasu) ulegla zmianie (obnizce smiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.