Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: cniach ()
Data: 01 Apr 2015 - 15:03:45

Cześć , nie piszę za często ale ta sprawa mnie poruszyła

Po ostatniej akcji z napisem "parch" na stokówce dostałem telefon od naszego kolegi klubowego którego ruszyło sumienie i przyznał się do wykonania napisu...
Ale to nie wszystko , przyznał się też do podkucia chwytów na styczniowym. Sprawa ta mocno paliła go wewnętrznie ....
Jak dla mnie to szacun Czyżyk że to z siebie wyrzuciłeś i ja o nic Cię nie oskarżam.
Kto jest dumny z naszego kolegi że potrafił przyznać się do winy niech coś napisze od siebie !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: payek ()
Data: 01 Apr 2015 - 15:19:08

Coś czułem, że to on! Nie wiem czy mu tak łatwo wybaczę jak Ty...

A o napisach czerwonym sprayem nic nie mówił?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: dr know ()
Data: 01 Apr 2015 - 15:25:19

napisy to przecie Chęciniaki;

a ja tam dumny nie jestem - cwaniak i tyle;
wszystkim wiadomo, że jesteś Ty Cniaszku koncyliacyjny i uraz nie chowasz - dlatego z premedytacja Cię wybrał na katalizator!

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: cniach ()
Data: 01 Apr 2015 - 15:30:43

"jesteś Ty Cniaszku koncyliacyjny" - zaraz sprawdzę czy mnie nie obraziłeś

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: premek ()
Data: 01 Apr 2015 - 16:26:06

Ufff nareszcie sprawa jasna, bo mi ta wiedza ciążyła okropnie...

Gleba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: herman ()
Data: 01 Apr 2015 - 16:44:07

poczekam do jutra z komentarzem

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: klenio ()
Data: 01 Apr 2015 - 20:06:00

W związku z tym, że nie bywam na Stokówce grzecznie poprosiłem Czyżyka o umieszczenie w/w podpisu. Rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Parch to parch.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: walek ()
Data: 01 Apr 2015 - 19:44:58

Czyżyk będziesz bity i ruchany i na odwrót smiling smiley

PS Na pewno gnida nie działała sama. Przyznaj sie tu i teraz kto cie trzymał za dłuto podczas tych bezeceństw?!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-01 21:10 przez walek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 01 Apr 2015 - 22:17:57

walek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> PS Na pewno gnida nie działała sama. Przyznaj
> sie tu i teraz kto cie trzymał za dłuto podczas
> tych bezeceństw?!

Dziękuję Cniaszku za zrozumienie, dziękuję też wszystkim, którzy wiedzili i pomimo wielkiego ciężaru podołali i zatrzymali mój sekret do końca dla siebie.
Musze jednak napisać kilka słów od siebie, dla was kochani i dla siebie też.

ehhh ciężko to napisać, liczyłem, że zaraz po mnie do Cniacha zadzwoni sam pomysłodawca, architekt i logistyk tego przedsięwzięcia...
Niestety Doktorze muszę to wyznać publicznie, za wszystkim stałeś Ty. Plan wydawał się genialny, pojedziemy we dwoje z rana o 4 i przywrócimy Styczniowe dla WSZYSTKICH takie jak było na początku, piękne, czyste VI,2... pamiętam te czasy gdy wszyscy spoglądaliśmy spod Elwlisa na przewieche i widzieliśmy tą poezję ruchów, która zastygła na zawsze w skale.
Dzięki naszym czynom miała być odtworzona przepiękna sekwencja... jadąc wybiegaliśmy myślami daleko w przyszłość... oczami wyobraźni widzieliśmy jak Styczniowe jest doceniane przez kolejne pokolenia niczym słynna rzeźba Dawida, która wyszła spod dłuta Michała Anioła... miał to być nasz katalizator, który oczyści środowisko i zezwoli na dalszą eksploracje, a plany były dalekosiężne... wyprostować prohibicje, stworzyć czyste VI.5 i VI.6 w Tumlinie na gładkiej płycie obok zacięcia, dodać płytowy wariant do Świstaka...
niestety życie nas zweryfikowało, środowisko nie zrozumiało, a my sami postanowiliśmy się oddalić i schować w cień na najbliższe lata...

W imieniu moim i Doktora PRZEPRASZAMY wszystkich kieleckich (i nie tylko!) łojantów, którzy czytając ten wątek łyknęli tą bajeczkę jak pelikanysmiling smiley


P.S.
Swoją drogą ciekawe, że tak burzliwy temat stał się nagle na tyle łagodny aby z niego żartować... czyżby kret próbował wybadać nastroje środowiska przed ujawnieniem?;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: dr know ()
Data: 02 Apr 2015 - 08:13:45

che che - coś musisz mieć Czyżu brudne sumienie, skoro do 2 kwietnia nie doczekałeś;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: dr know ()
Data: 02 Apr 2015 - 08:13:47

che che - coś musisz mieć Czyżu brudne sumienie, skoro do 2 kwietnia nie doczekałeś;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zagadka rozwiązana !!!
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 02 Apr 2015 - 11:02:45

dr know Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> che che - coś musisz mieć Czyżu brudne
> sumienie, skoro do 2 kwietnia nie doczekałeś;
>
> poz_dr


nudziłem się w pracysmiling smiley

pzdr!

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.