Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Dzięki od Pamiru
Wysłane przez: artur_s ()
Data: 21 Nov 2014 - 15:27:13

W związku z planowanym na 12.12.2014 zamknięciem sklepu E-Pamir w Kielcach chciałbym w imieniu firmy i swoim podziękować wszystkim klubowiczom za 5 lat fajnej współpracy, mam nadzieję że podobnie jak ja będziecie dobrze wspominać to miejsce i równie chętnie, choć zdaję sobie sprawę że nie aż tak często, odwiedzali nasz sklep w Krakowie. Zanim jednak wybierzecie się do Kraka od najbliższego wtorku aż do zamknięcia planowana jest wyprzedaż na trochę różnych rzeczy ( z wyłączeniem szpeju smiling smiley) Głównie ciuchy i buty - być może znajdziecie coś dla siebie. Promo dostępna tylko w sklepie stacjonarnym.
Rabat klubowy funkcjonuje oczywiście dalej tyle że na odległość.

Pozdro
Arczi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzięki od Pamiru
Wysłane przez: payek ()
Data: 21 Nov 2014 - 20:42:33

Nie wiedziałem, że sklep idzie do likwidacji - naprawdę szkoda!!!

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzięki od Pamiru
Wysłane przez: klenio ()
Data: 21 Nov 2014 - 22:22:43

Arczi to my Dziękujemy za twoją pomoc w doborze szpeju, zniżkach, sponsoringu i werbowaniu nowych klubowiczów. Na prawdę szkoda.
Od kiedy i czy jesteś wolny?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzięki od Pamiru
Wysłane przez: phoenix ()
Data: 22 Nov 2014 - 00:38:07

O kułwa klubowe zniżki zniszczyły Epamira sad smiley
A co do werbowania klubowiczów to i racja, jak sie zastanowić to sam z epamira przylazłem smiling smiley

szkoda go :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzięki od Pamiru
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 22 Nov 2014 - 00:46:59

Kultowe miejsce spotkań kuluarowych znika z mapy naszego miasta... Kawał czasu i wiele dobrych wspomnień!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzięki od Pamiru
Wysłane przez: walek ()
Data: 22 Nov 2014 - 01:16:50

hujoza! melina pierwszej maści na niespodziewane wypadki, co ja teraz bede robił czekając na busa?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzięki od Pamiru
Wysłane przez: Joanna Szkliniarz ()
Data: 23 Nov 2014 - 21:15:18

Wielka szkoda! Ale zdaję sobie sprawę, że środowisko wspinające się na naszym terenie jest zbyt małe, aby utrzymać sklep. Do tego internet!
Musimy zrobić zapas magnezji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dzięki od Pamiru
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 23 Nov 2014 - 21:40:50

Lipa przez duże L i szkoda kultowej miejscówki spotkań kuluarowej elyty. Arczi otwórz swoj własny sklep smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.