Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: dr know ()
Data: 27 Mar 2009 - 21:48:24

no dobra - było fajnie - najpierw dwa wątki, potem znów dwa wątki tyle że wybełtane, teraz jeden - no ogólnie przednia zabawa - tylko KTO się bawi klockami?

dr know

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 27 Mar 2009 - 23:02:42

sorry za zamieszanie i cenzure, ale ciezko sie idzie polapac o co chodzi z obsluga tego forum,
potem chcialem zlaczyc w jeden topic i sie troche namieszalo smiling smiley

@krzysiek, klenio
pamiętajcie ze forum widza wszyscy nawet bez rejestrowania się, wejdzie ktoś poczytac cos o klubie i zobaczy takie fiolki i jeszcze sie zdarzy jakies K...., komus sie wyrwie , takich rzeczy nie powinno byc raczej na forum.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-27 23:03 przez ziolo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: klenio ()
Data: 27 Mar 2009 - 23:10:30

"Forum o wyjazdach, ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum."

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: dr know ()
Data: 27 Mar 2009 - 23:31:45

>>takich rzeczy nie powinno byc raczej na forum

znaczy jakich? czego nie powinno być na forum? czystej, żywej, interesującej dyskusji?
podszytej rzecz jasna kontekstem środowiskowym?

to może:
pierwsze primo - wywieś regulamin jasny i czytelny;
drugie primo - zacznij od siebie: User Profile : ziolo -> Email: Hidden - tak rżnąć in-koguto to niby elegancko?

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 28 Mar 2009 - 08:29:53

dobra to było przedostatni raz,
pamietajcie ze sam to forum pierwszy raz na oczy widze i sam nie wiem jeszcze co i jak sie tu robi,
chodzi mi tylko o słowa na k..., ktore wyedytowalem i bylo po problemie,
potem niechcacy zamknalem topic, chcialem polaczyc z tym nowym topikiem ale troche sie popsulo i nie wiedzialem jak naprawic ale jest w porzo juz.

@dr_know
po co nam jakieś regulaminy, kazdy wie co powinien pisac a co nie.

nawet nie wiedziałem ze jest taka opcja, jak co to pisz śmiało na
ska.org.pl@gmail.com,
lukaszziolo(malpa)gmail.com



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-28 08:39 przez ziolo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 28 Mar 2009 - 08:48:57

choroba władzy postępuje dalej grinning smiley
jak ci sie Zioło nie podoba to wypierdalaj na forum www.miłeiwesołepudelki.pl grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: klenio ()
Data: 28 Mar 2009 - 10:19:40

"chodzi mi tylko o słowa na k..., ktore wyedytowalem i bylo po problemie"
Problem to właśnie stworzyłeś naruszając moją wolność. Zioło ja cię proszę bardzo nie edytuj cudzych wpisów!

Jeszcze raz zacytuję!!!
"Forum o wyjazdach, ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum.

Więc moderuj ale nie cenzoruj!

PZDR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 28 Mar 2009 - 11:59:12

@Góral
Co to za chamskie teksty??? Uważaj bo ostro przeginasz.
Jak widać potrafię się z Kleniem ostro kłócić ale wypierdalać sobie nie każemy! Co więcej Łukasz poza tym niefortunnym moderowaniem robi wiele innych pożytecznych dla Klubu rzeczy, więc proszę się od niego odwalić.

Każdy kto coś robi dla Klub zasługuje na pochwały i ukierunkowanie, a nie na zjebki. Oboje macie już spory wkład w rozwój Klubu ale oboje jesteście w ŚKA od bardzo krótkiego czasu, więc wypadałoby mieć więcej wzajemnej życzliwości i zastanawiać się zanim się coś zrobi / napisze.


@Ziolo
Pewnie chciałeś dobrze, ale trzeba było się z kimś ze "starszyzny" skonsultować. Nie pierwsza to taka kłótnia na forum i na pewno nieostatnia. Nie edytuj więcej czyichś postów bo 1) to forum niemoderowane 2) jako indywidualiści jesteśmy wyczuleni na czyjąś ingerencję.
Jak ktoś przesadza to gwarantuję ci ze dostanie sygnał żeby się poprawić.


@ Klenio
chciałem naszą kłótnię zamknąć miłym akcentem ale ty nie chcesz odpuścić. Pamiętaj że na wescie byłem nie raz, i nigdy tamtych wycen na skalę krakowską nie przeliczałem. Coś ci się myli.


Podsumowując proszę o powstrzymanie się od przelewania wzajemnych animozji na forum, a najlepiej o powstrzymywanie się od samych animozji. Pakernia jest mała i nie chcemy na niej atmosfery wrogości. A kłótnie mogą być jak najbardziej obecne, byleby coś z nich wynikało. Na przykład z naszej kłótni z Kleniem można wynieść wiele informacji na temat używanych w świecie skal trudności smiling smiley

PEACE!

PS
Jak wróci ekipa z Włoch to zrobimy spotkanie Zarządu i ustalimy parę zasad, mi.in. odnośnie zasad na pakerni,obowiązkowego sprzątania,itp. bo oficjalny opieprz za syf już dostaliśmy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: klenio ()
Data: 28 Mar 2009 - 14:15:23

"chciałem naszą kłótnię zamknąć miłym akcentem ale ty nie chcesz odpuścić"- chyba wyczułeś u mnie nutkę ironi? :-) Ja bym to nazwał żywą dyskusją z mocnymi akcentami :-)
"Pamiętaj że na wescie byłem nie raz, i nigdy tamtych wycen na skalę krakowską nie przeliczałem."... tu się chyba nie rozumiemy... jak robisz jakąś drogę na wescie to sobie jej "w głowie" nie zestawiasz z krakowską? bo ja jednak zawsze jakoś to porównuje. Przeliczać nie oznacza dla mnie zaglądania do tabelki. Ale nie mogę jakoś oderwać wycen westowych od naszych zawsze jednak to się mi zestawia.
Ty tak nie masz?

Zobacz że "przeliczasz" skale z "franken jury na francuską a już z francuskiej na krakowską nie. Czemu tak?

PS może byśmy się jednak dzisiaj zniszczyli na obwodach?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 28 Mar 2009 - 15:34:28

krzysiek
Zioło bardzo lubi jak się do niego tak czule zwraca
Znam zbuja od 12 lat wierz mi ;)

Cytując pewnego klubowego dowcipasa :
"kurwa własnie sobie forum czytałem
zioło to jest niezastąpiony człowiek
naprawia odkurzacze i baner powiesił"

grinning smiley grinning smiley grinning smiley

lepiej bys powiedział jak się mam skontaktowac z tym gościem od butów
moja małpia poczta to bartoszek4x4@wp.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 28 Mar 2009 - 17:19:14

hehe Za dużo nowych osób, nie wiadomo kto kogo zna. Trzeba będzie wyzwiska zaznaczać gwiazdką (* = wyzywam starego kumpla więc cię nie obrazi).

Klenio, Herman jutro albo pon baldy?? W grupie są lepsze efekty.


Co do butów to napiszę tutaj bo może się komuś przyda a ciężko kolesia znaleźć w necie.
W Polsce są (chyba) 2 możliwości podklejania:
przez redpoint.pl (wysyłają do Czech)

i w Krakowie (można wysłać albo zostawić na Reni):
[www.m5.krakow.pl]
Ja korzystam od lat, na ścianę wystarczy najtańsza guma. Warto podklejać zanim się zrobi dziura, gdyż wtedy można podkleić samą podeszwę (dużo taniej)

Co do twoich to napisałem kartkę żeby dorzucił do paczki od Hermana, ale na pewno musisz sie z nim jak najszybciej skontaktować żeby wiedział o co chodzi.
m5buty@wp.pl

pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 28 Mar 2009 - 21:25:01

@goral
szkoda mi komentowac, tak to se mozesz gadac przy piwie...

ty za to jestes niezastapiony w komentowaniu...

@klenio
sorry, nie wiedzialem tak jak mowiliscie, ze forum jest niemoderowane,
a jak ktos uzywa słow na k albo innych obrazliwych jak goral,co u niego jest niestety norma,
mnie to razi i pewnie inne osoby tez, a kazdy ma do tego forum dostap
takze zachowajmu tu pewien poziom kultury

tak jak krzycho pisal, miedzy saba mozemy sie zwracac jak chcemy, ale na forum ktore moze czytac kazdy, trzeba sie zachowywac, niemniej jednak forum tez jest jakiegos rodzaju wizytowka,


@klenio
sorry za to ze zamienilem ci 3 literki na kropki tongue sticking out smiley

a z tym zamknieciem to jak ktos był akurat na forum widzial ze jak napisaliscie ze topik jest zamkniety to sie przez 15 minut meczylem zeby go spowrotem odblokowac, potem mi sie jeszcze polaczyl z tym drugim i wogole jaja sie zrobily,

wszystko bedzie, a i jak widac i z dyskusji wiele ciekawego wyszlo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Herman - zeznawaj!
Wysłane przez: klenio ()
Data: 29 Mar 2009 - 11:41:28

Zioło

Zważ tylko na to że np twoje "sorry"- z małej litery na początku zdania może bardziej razić niż staropolski bluzg. :-)

Masz rację że osobiste wjazdy są nie potrzebne i trzeba ich unikać.

"sorry za to ze zamienilem ci 3 literki na kropki "
PAX

PZDR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.