Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
ostrza z RKSu
Wysłane przez: dr know ()
Data: 06 Dec 2013 - 09:30:57

rozmawiałem z Jankiem;

a) Leszek - ostrzy do cassina niem na stanie ale będzie robił i do końca roku powinien mieć;

b) Payek - na KFG będzie Agata, która będzie miała ostrza do nomików - mikstowe tradycyjne - czyli takie jakie ma Herman (i bardzo dobrze, bo w naszym ternie agresywne są niepotrzebne - a wręcz przeszkadzają np. na dojściu po pionie na łuku w Nowinach nie byłem się z nimi wspinać - do dziurek nie wchodziły); poprosiłem żeby parę odłożyła; nie wiem tylko czy z wycięciem na młotek będzie miała;
na marginesie masz młotki w dziabach czy czyste głowice?

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ostrza z RKSu
Wysłane przez: payek ()
Data: 06 Dec 2013 - 11:51:17

Hej,
Dzięki za info, Nomici przysłali mi z czystymi głowicami, a przydałby się jeden awaryjny młoteczek w Taterki, więc podpytam o to Agatę, prześlij mi proszę jej telefon.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ostrza z RKSu
Wysłane przez: dr know ()
Data: 06 Dec 2013 - 12:13:56

Pajku - nr do Agaty masz tu: [www.kuzniaszpeju.pl]

co do młotków to jest tak - jak chcesz mieć (móc zamontować) to musisz kupić ostrze z wycięciem na młotek - młotek se możesz dokupic później;
jak spojrzysz w głowice z tyłu to zobaczysz szczelinę w w której petzl montuje wypełniacz (takie kółko gr ca 3mm), które się wyjmuje jak się młotek zakłada;
ostrze z wycięciem na młotek kosztuje u Janka 10pln więcej;
po mojemu wystarczy jedno takie ostrze kupić, a druga dziabke miec bez młotka;
jakby co to młotki Jenek tez robi;

poz_dr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-06 12:34 przez dr know.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.