Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Porada prawna
Wysłane przez: walek ()
Data: 16 Oct 2013 - 23:50:31

Pisał ktoś kiedyś odwołanie do ztm? Biletu nie miałem ale chciałem zakupić i o to cały ambaras.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: walek ()
Data: 17 Oct 2013 - 00:04:28

też mi sie tak wydaje, ale kurwa dla napiętnowania patologi chciałbym napisać odwołanie, tylko że to gówno da. Chyba uruchomie media smiling smiley

Kolega sprzedał mi patent aby nic nie pisać nie płacić i nie odbierać poleconych, po roku masz spokój, prawda to?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: klenio ()
Data: 17 Oct 2013 - 00:05:29

masz świadków że chciłeś zakupić? W automacie jak rozumiem?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 16 Oct 2013 - 23:58:25

nic nie wskurasz, ztm to pieronska klika tak samo jak mpk

tu masz przyklad

[www.mmkielce.eu]



edit ort.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-17 00:09 przez czyzyk.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 17 Oct 2013 - 00:14:00

napisz, ze chciales 10 zl rozmienic i pytales nawet konktrolera i jest to nagrane. jak odpisza ze nie ma nagran to swiadkow na peczki mozesz miecsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: walek ()
Data: 17 Oct 2013 - 00:09:24

kurwa pytałem 3 osoby czy mają rozmienić 10 zł, w tym kontrolera, niestety nie mam żadnych danych bo bylem tak wkurwiony że o tym nie myślałem, autobus był wyposażony w monitoring wizyjny, szkoda ze nie dzwiękowy bo nie było by tematu.

Czekam na post dr jako wybitnego pieniacza i bojownika z systemem smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-17 00:14 przez walek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: gÓral ()
Data: 17 Oct 2013 - 06:26:08

sprawa do przegrania jest nawet jakby był monitoring dzwiękowy a nawet rejestrator lotu grinning smiley

napisać odwołanie zawsze można i trzeba


urochom media niech się trochę potłumaczą



jak nie będziesz nic robił to sprawa trafi do sądu przed upływem roku do postępowania w trybie zaocznym niejawnym

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: walek ()
Data: 17 Oct 2013 - 09:33:33

Wiem że sprawa jest przegrana ale ja hujom nie zapłące bo oznaczało by to ze sie zgadzam z decyzja tego durnia, wyprowadze sie do Ekwadoru.

Oczywiscie znam zagrożenie z sądem, ale masz jakiś przykład z życia zę ktoś dostał wyrok? Kumpel pracuje 2 lata w sądzie w kielcach i mówi że jeszcze nie widział aby ztm złożył wniosek, a sam był 3 krotnie zainteresowany sprawą, 2 już sie przedawniły.

Moniktoring dźwiękowy może by nie pomógł ale materiał na youtube byłby wyborny. Mały wycinek z dialogu:
K: czemu nie ma biletu
j: biegłem i nie zdążyłem kupić
k: nie kłam pan nie jesteś zdyszany nie biegłeś, ja uprawiam sporty to wiem, 10 metrów przebiegne i w moment jestem zdyszany!

To był najbardziej składny argument tego pana. Patologia kurwa!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: dr know ()
Data: 17 Oct 2013 - 10:04:05

>>Oczywiscie znam zagrożenie z sądem, ale masz jakiś przykład z życia zę ktoś dostał wyrok?

wyrok to chyba zbyt grubo powiedziane - rozumiem że możesz co najwyżej dostać nakaz zapłacenia kary;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 17 Oct 2013 - 11:23:26

Art. 778 (KC)

Roszczenia z umowy przewozu osób przedawniają się z upływem roku od dnia wykonania przewozu, a gdy przewóz nie został wykonany - od dnia, kiedy miał być wykonany.


chyba, że został wydany nakaz zapłaty to przedawnia się po 10 latach



5 zl za porade internetowa poprosze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: herman ()
Data: 17 Oct 2013 - 11:37:43

muszę ten system wprowadzić na pakerni.
Nie masz biletu to 100zł a jak nie to do sądu i skarbówka ściągnie.

Widzisz wałek nie płaci się za bilety to Cię wreszcie dopadły mendysmiling smiley)

Herman

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Porada prawna
Wysłane przez: walek ()
Data: 17 Oct 2013 - 22:09:26

Jeździłem to fakt, ale wczoraj miałem silną chęć zakupu która została uniemożliwiona smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.