Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
cześć
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 06 Aug 2013 - 14:26:08

Cześć wszystkim,
Nazywam się Anna Utnik i jestem nowym klubowiczem. Mam uprząż wspinaczkową, byłabym wdzięczna gbyby mi ktoś doradził gdzie w Kielcach można kupić buty smiling smiley ?
Lubię góry i często je odwiedzam,chciałabym się nauczyć wspinać. Chętnie wybiorę się na skałki smiling smiley

Pozdrawiam,
Ania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cześć
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 06 Aug 2013 - 16:13:29

w Kielcach tylko e-pamir.pl, sklep na dobrym poziomie gorzej ze sprzedawcami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cześć
Wysłane przez: Grzegorz Nocuń ()
Data: 06 Aug 2013 - 16:42:25

Nie kupuj ciasnych!!
Legendy, że mają być o dwa numery mniejsze to bzdura. Koniecznie musisz przymierzyc kilka par.
Pozdrawiam - Grzegorz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cześć
Wysłane przez: walek ()
Data: 06 Aug 2013 - 23:58:17

Masz cos do zalogi e-pamiru gnidulcu? Personel jest na medal, szczególnie kierownik, niegdyś lider bojówek Łksu i anarchista teraz przykłady obywatel, wegetarianin i pacyfista smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cześć
Wysłane przez: Marcin_S ()
Data: 07 Aug 2013 - 09:27:16

[czyż jak zawsze pierwszy, chyba włączę na forum możliwość umieszczania awatara ze swoim zdjęciem, będzie łatwiej.]

faktycznie jest jak grzegorz pisze np. miury należy kupić conajmniej 3 numery mniejsze, wpadnij do pamiru to z arczim dobierzecie jakieś trzewiki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cześć
Wysłane przez: artur_s ()
Data: 07 Aug 2013 - 11:19:30

Cześć,

pozostaje mi tylko zaprosić na salony. Postaram się również sprostać wszystkim powyższym opiniom a w szczególności doradzić coś w kwestii jakże ważnej dla każdego wspinacza jakim są jego pierwsze buty ;)

Pozdr
Arczi

kieruj się na Paderewskiego i powołaj na to forum unikniesz kłopotów z obsługą ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cześć
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 08 Aug 2013 - 09:08:58

Ok dzięki wszystkim za rady, w takim razie jutro kierunek Paderewskiego :-) napewno coś dobierzemy smiling smiley

miłego dnia smiling smiley
Ania

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.