Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Podsumowanie sezonu górskiego 2011
Wysłane przez: payek ()
Data: 06 Sep 2012 - 00:13:11

Na głównej jest news (wersja robocza) z bardzo spóźnionym podsumowaniem górskim 2011 : [docs.google.com]
załącznik: [docs.google.com]

Sorry za opóźnienie, teraz dopiero mam więcej czasu i mogłem to spokojnie opracować, a jak zobaczycie sami, jest tego trochęsmiling smiley

Tymczasowo jest zamieszczone w osobnym pliku jako wersja robocza (zalecam od razu najechać i włączyć lupę z powiększeniem, aby było bardziej czytelne), zdjęcia jeszcze mocno pikselują i widzę, ze jednego brakuje... Zioło obiecał, że do końca tyg. wstawi to wszystko na naszą stronę w bardziej czytelnej wersji.

Zachęcam do lektury.

Pozdr
payek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Podsumowanie - drobne uzupełnienie
Wysłane przez: dr know ()
Data: 05 Sep 2012 - 23:57:50

Klenio z Wałkiem jak pamiętam zrobili drogę Jagiełło-Roj nie w PP, a we fleszu (co w górach praktycznie zawsze się do flesz PP);

a w dniu kiedy robili tę drogę Herman ze mną działał na Progu Mnichowym gdzie zrobiliśmy Strzelskiego; dobrze widzę że w podsumowaniu Hermana nie widzę?

mam gdzieś fotkę jak Herman zadaje na trzech dziabkach;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podsumowanie - drobne uzupełnienie
Wysłane przez: payek ()
Data: 06 Sep 2012 - 00:39:27

Jagiełło-Roj PP - tak mi podał Wałek bez żadnych komentarzy więc myślałem, że prowadzący po locie naparł raz jeszcze. Wałkowi dałem tez gotowe podsumowanie do ewentualnej korekty i nic nie zmienił.

Nikt mi nie podał Waszej zimowej drogi do podsumowania. Prosiłem na forum aby przesyłać swe przejścia na mój email, co uczyniło tylko parę osób, a resztę ściągnąłem z naszego klubowego działu przejść. Tam też nie podaliście tej drogi.

Bardzo możliwe, że nie tylko tego przejścia brakuje, więc jeśli ktoś jeszcze przypomni sobie o swych zeszłorocznych drogach to chętnie to wszystko uzupełnię.
Jeśli dostrzeżecie jakieś inne nieścisłości to też będę korygował.

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podsumowanie - drobne uzupełnienie
Wysłane przez: dr know ()
Data: 06 Sep 2012 - 08:40:27

...resztę ściągnąłem z naszego klubowego działu przejść. Tam też nie podaliście tej drogi.

ależ Herman dokonał wpisu - jest pod datą 2011.12.29;

poz_dr



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-06 08:47 przez dr know.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podsumowanie - drobne uzupełnienie
Wysłane przez: payek ()
Data: 06 Sep 2012 - 09:13:56

To dlatego nie ma w podsumowaniu, sezon zimowy 2011 obejmuje w podsumowaniu zimę 2010/2011, podobnie jak w poprzednich podsumowaniach. To przejście będzie uwzględnione w tegorocznym sezonie zimowym 2011/2012.
Wynika z tego też, że Wałek swoje przejście Jagiełło-Roj powinien uwzględnić w przyszłym podsumowaniu, a nie obecnym.

Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podsumowanie sezonu górskiego 2011
Wysłane przez: dr know ()
Data: 06 Sep 2012 - 10:05:58

słuszna koncepcja żeby nie rozbijać ciągłości sezonu zimowego!

zatem trzeba Wałka z Kleniem wyrugować, bo tłok niepotrzebny robi w przejściach zimowych...a w następnym sezonie 11/12 będzie ilościowo bardzo słabo - nie chce krakać, ale nie wiem czy pięć dróg sie nazbiera;

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podsumowanie sezonu górskiego 2011
Wysłane przez: ziolo ()
Data: 06 Sep 2012 - 10:06:42

Juz jest wrzucone, w pdfie i wordzie, poza tym mozna sobie sciagnac na dysk, przepraszam, ze w takiej postaci ale z braku czasu nie mogłem tego inaczej zrobic,

oczywiscie pojawi sie normalna webowa wersja, ale to mzoe jak Payek opracuje poprawioną wersje, ale na to potrzeba jeszcze pewnie paru dni, az splyna poprawki,

ps. pracuje nad poprawa znakow i bledow na forum, wiec moze w kazdej chwili pasc, ale w razie czego postaram sie ASAP naprawic.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.