Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
boulderownia
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 08 Apr 2012 - 13:52:57

Witam

Czy ktos sie orientuje czy boulder w bazie zbożowejk jest czynny w poniedziałek/wtorek? W jakich godzinach?

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: boulderownia
Wysłane przez: czyzyk ()
Data: 08 Apr 2012 - 14:05:27

czy jesteś klubowiczem?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: boulderownia
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 08 Apr 2012 - 14:37:45

Nie, ale bylem tam tydzien temu i zapłaciłem za wstęp. Jestem niestety tylko na święta w Kielcach i miałem nadzieję że uda mi się powspinać trochę smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: boulderownia
Wysłane przez: walek ()
Data: 08 Apr 2012 - 15:22:08

Kolego, bulderownia na BZ jest własnością ŚKA. Aby sie na niej wspinać musisz być członkiem klubu. Dla osób z poza klubu jest przewidziana możliwość dwukrotnego wstępu. Jeśli masz zamiar częściej korzystać z pakerni proponuje zapisać sie do klubu, bo to jedyna opcja dostępu.

Odpowiadając na pytanie, to pakernia jest czynna, ale w zwiazku z tym że nie jesteś w klubie ochrona nie ma cie na liście osób które moge pobierać klucz. Umów sie z kimś ewentualnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-08 15:23 przez walek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: boulderownia
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 08 Apr 2012 - 15:30:18

Dzięki za odpowiedź. Niestety nie mam z nikim kontaktu. W takim razie chyba sie zapiszę jeśli można ;). Jutro przyjde, może ktoś będzie koło południa, jak nie to trudno.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.