Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Witam Bardzo Gorąco
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 12 Jul 2011 - 11:37:53

Witam
Napisze trochę o sobie, bo to pierwszy post smiling smiley
Mam na imię Jarek, mieszkam w Wodzisławiu koło Jedrzejowa.
Do tej pory wspinałem się głównie w jurze podkrakowskiej, czasami uderzałem trochę na północ.
Jestem też grotołazem (aktualnie w trakcie kursu w KW Kraków).

Niestety weekendowe wypady już nie wystarczają i przyszedł czas aby pocisnać coś w tygodniu.

Jak by ktoś miał gest wprowadzić mnie w kieleckie wspinanie był bym bardzo happy smiling smiley

Tak wiec szukam osoby/osób, które były by chętne powspinać się popołudniami w tygodniu w okolicach Kielc.
Mam transport i sprzęt, niestety poza tradowym.

Pozdrawiam
Jarenio

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Witam Bardzo Gorąco
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 18 Aug 2011 - 00:23:34

Hey, bardzo chętnie podziałam coś na tygodniu, ale niestety ja jestem do dyspozycji dopiero ok 18.

W razie czego dzwoń: 66088sześć79siedem

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Witam Bardzo Gorąco
Wysłane przez: Dunczyk ()
Data: 03 Sep 2011 - 08:57:01

cześć jarenio,
dzięki za przedstawienie się. co prawda nie jestem częstym gościem w skałach podkieleckich - ale to się może zmieni w niedługim czasie smiling smiley i z tego powodu nie mogę oferować swoich usług w zapoznawaniu ze skałami - zresztą są tu znacznie bardziej obeznane osoby w tym temacie, ale przedstawienie się to dobry zwyczaj

natoamist będziemy dzisiaj w kilka osób na stokówce, więc jak coś to możesz spokojnie przybywać po godz 11.30

powodzenia w napieraniu!

pzdr,
duńczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.