Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Brawo Doktor
Wysłane przez: LeszekJ ()
Data: 24 Jan 2010 - 12:38:54

DRY TOOL PIKNIK REAKTYWOWANY

W sobotę mimo mroźnej acz słonecznej aury udało nam się rozegrać towarzyskie zawody dry toolowe w Janówku.

W eliminacjach można było sprawdzić się na 11 drogach, z których część została mocno okrojona ogranicznikami. Specjalnie na zawody Bakeria przygotował też prawdziwą perełkę, długi, wznoszący się trawers czołową płytą garażu. Droga ta wzbudziła zdecydowanie największe uznanie startujących. Uczestnicy gromadzili punkty za ukończenie drogi (3pkt) lub za osiągnięcie miejsca bonusowego (1pkt). W finale wystąpiło trzech zawodników, którzy zebrali zdecydowanie najwięcej punktów. Panie, ze względu na skromną reprezentacje zakończyły zmagania po eliminacjach.
Na przygotowanej przez Bakterię drodze finałowej zmagali się Adam, Jerzy i Doktor. W przeciwieństwie do eliminacji, gdzie wszystkie drogi były wędkowane, droga finałowa była przygotowana pod prowadzenie. Adam, który startował jako pierwszy zaszedł daleko i do topu zabrakło mu naprawdę niewiele. Jerzemu poszło nieco gorzej, ale jak powszechnie wiadomo nie lubi on wychodzić wysoko nad przeloty. Ostatni szedł Doktor, który prowadził po eliminacjach. Mocno skoncetrowany napierał tak skutecznie, że w amoku nie zauważył nawet że droga się już skończyła. Tym samym udało się wyłonić zwycięzcę.

Panie na podium:
1. Agnieszka Tarasińska
2. Dorota Kopek
3. Magdalena Nowak

Panowie:
1. Paweł Olendzki vel dr know
2. Adam Latusek
3. Jerzy Rostafiński

Dzięki wszystkim za dobrą zabawę i pomoc przy organizacji.

Paweł


Setki metrów ciulowania na Kadzielni mocno procentuje.
Brawo dla doktora!!!
Pozdrawiam - LeszekJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo Doktor
Wysłane przez: prezes ()
Data: 24 Jan 2010 - 14:54:57

A Bakteria był.
Gratulacje doktor tylko tak dalej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo Doktor
Wysłane przez: klenio ()
Data: 24 Jan 2010 - 21:52:13

Ładnie, ładnie

Gratulacje.
Ciekawe co dr pokaże na memoriale...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo Doktor
Wysłane przez: dr know ()
Data: 25 Jan 2010 - 08:38:52

a dziękuję za dobre słowa;

tegoroczne zawody nie miały byc może najlepszej w swojej historii obsady presonalnej - niemniej kilku silnych i pakujacych było;
Bakteria nie startoweał bo był przygotowującym drogi i sędzia głównym - jak powiedział - "ja u Ciebie kiedyś wygrałem, teraz Ty u mnie - czas zatoczył koło"

za to miały najlepsze (i najtrudniejsze) w swojej historii drogi;
z pereł nalezy wymienić:
- ukośny trawers (raczej juz nie do powtórzenia bo trzeba tam poręczówke skośna stalowa zakładać - no chyba że to ktoś obije);
- odkryty niedawno tyle lat omijany trudny daszek, który każdego rozginał;
- droga finałowa wyposażona w spity (będzie podobno przedłużona);

z 11stu dróg eliminacyjnych zrobiłem 8, z czego 7 w 1. próbie, na dwóch miałem po bonusie, a do jednej sie tylko nie wstawiłempo - i po eliminacjach prowadziłem dość miażdżaco, przekonany ze juz pozamiatane (mając w pamięci nasze kieleckie zasady - a tu spóźniłem sie na początek i nie usłyszałem zasda wyłaniania zwycięzcy)...i się zdziwiłem że w finale walczymy we trzech najlepszych od nowa
(mogłem co najmniej dwie drogi odpuścic i byłbym mniej zbułowany)

droga finałowa wiodła wpierw 6m techniczną płytka z podciętym siłowym startem z potężnym sięgnięciem, po czym wchodziła w trawers pod sufitem poziomym - z tym że chwyty był w dachu a nogi szły po płycie i wychodziło calkiem ssące przewieszenie - oczywista droga była do prowadzenia;

forlaufer Marcin Nowogródzki jakoś nie mógł w nia zapalić więc trzeba było napierać w przypadku pierwszego sajtem - no i kolega Adam napędził mi stracha, bo szedł pierwszy i skończył o jedną wpinke przed końcem (5 wpinek);
Jerzy spadł jakos pechowo, zaraz po drugiej, ale za to odkrył kluczowa jak dla mnie dziurkę na starowej ściance;
jak napisałem Adam zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko więc podchodziłem na drżących nogach - ale powalczyłem, w międzyczasie przy zmianie rąk na dziabach gubiąc rękawiczkę i zrobiłem komplet wpinek nawet nie wiedząc kiedy - po zrobieniu ostatniej, chciałem napierac dalej, ale w końcu głosy z dołu przebiły mi sie do świadfomości z treścią że "to już koniec", cheche

fotka z finału:
[www.kw.warhttp]

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo Doktor
Wysłane przez: dr know ()
Data: 25 Jan 2010 - 08:42:34

wstępna galeryjka Paszcza z komórki:

[www.kw.warszawa.pl]

poz_dr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo Doktor
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 25 Jan 2010 - 16:52:27

qrde, doktor gratulacje

przestan pakowac bo cie nie dogonie!!!

pzdr smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo Doktor
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 28 Jan 2010 - 20:26:11

Gratuluje Doktor! Fajnie ze chcialo ci sie napisac krotka relacje. pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Brawo Doktor
Wysłane przez: leszeksz ()
Data: 01 Feb 2010 - 19:37:04

NO NO CZAPKI Z GLOW, SZACUNEKthumbs up

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.