Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
nowa ;P
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 01 Jul 2009 - 18:06:22

hej hello,
mam na imię Iza i chciałabym udoskonalić wspin, o tak to ujmętongue sticking out smiley miałam trochę do czynienia ze wspinaniem, lecz niewystarczająco żeby sama orientować się git w tych sprawach. Jeśli można i ma ktoś chęć poduczenia - mnie samouka, będą bardzo wdzięczna i dźwięczna. Jeśli chodzi o sprzęt to mam buty, uprząż, troche karabinków, kask, resztę zacznie się kompletować mam nadzieję niebawem tongue sticking out smiley wchodziłam tylko na wędkę a chciałabym przystartować z dołem w najbliższym czasie, mam nadzieję że nie będzie tak źle i mnie poduczycie w miarę możliwości i chęci.

Jeśli chodzi o moje zainteresowania to góry, speleologia, rower, piłka ręczna, straż pożarna. Chodziłam na polibudę na zajęcia ze wspinu, brałam udział w manewrach wysokościowych i łaziłam po okolicznych dziurach,tongue sticking out smiley czyt. jaskiniach podkieleckich z sekcją wysokościówki JRG 3.
Zostawiam swoje namiary w razie potrzeby kontaktu ze mną, może gg na początek : 2171373. A jak to wszystko wyjdzie to się okaże w praniu. Myślę, że ptk, sobota byłabym chętna na tzw jazdę próbną.

Niektórych was już troche znam z opowiadaÅ„ i z widzenia, bo jestem dobrą znajomą Zbyszka.
Pozdrawiam, mam nadzieję, że nie zanudziłam wszystkich forumowiczów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowa ;P
Wysłane przez: ania_b ()
Data: 01 Jul 2009 - 20:14:55

hej, witamy serdecznie w naszym skromnym gronie smiling smiley Ciesze się bardzo, że dołączy do nas kolejna wspinająca się dziewczyna. Ja wprawdzie obecnie jestem dość zapracowana i niezbyt czasowa, jednak na miarę moich możliwości mogę zaoferować swoją pomoc smiling smiley
podaje więc również nr gg 3482215

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.