Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Elbrus zimowy
Wysłane przez: piomic ()
Data: 07 Mar 2009 - 19:15:14

Dawno mnie nie było na forum, więc nie wiem, czy wiecie.
Nasz kolega pochodzący ze Skarżyska, wychowany na tamtejszej ściance Paweł (obecnie e-pamir Kraków) z sukcesem wziął udział w zimowej wyprawie na Elbrus. Więcej info na stronie wyprawy - [www.tienshan.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Elbrus zimowy
Wysłane przez: Lechu ()
Data: 11 Mar 2009 - 09:15:02

Hej Piomic,

to jest ten kolega z SKA, ktory nie jest w klubie a podal wszedzie ze jest grinning smiley

pogratuluj mu wyczyny i powiedz zeby sie zapisal, skoro firmuje wyprawy klubem (a moze to chodzilo o jakies dofinansowanie dla zrzeszonych?)

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Elbrus zimowy
Wysłane przez: piomic ()
Data: 11 Mar 2009 - 22:24:21

Dofinansowania nie mieli (tylko od sponsorów szpeju wyrwali), kiedyś się zapisywał do ŚKA przez Pawła Z. ale był dym z legitkami jak wchodziły plastikowe, on się akurat przeprowadzał i tak jakoś zeszło. Teraz przed wyjazdem kontaktowałem się w tej sprawie z Paykiem ale młody ostro trenował (jak się jedzie z mistrzynią kraju w skialpiniźmie trzeba mieć kondychę żeby plamy nie dać) i oczywiście tematu nie pociągnął... Chyba muszę go w tym Kraku dorwać, dpuę skopać i bratków nasadzić żeby obciachu nie robił.

ps.przyganiał kocioł garnkowi - też nie mam zapłaconych za 2009...

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.