Forum Wspinaczkowe :  Forum The fastest message board... ever.
Forum o ogłoszeniach, sprawach prywatnych i o wszystkim. Świętokrzyski Klub Alpinistyczny nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Artykuł w Echu
Wysłane przez: payek ()
Data: 17 Feb 2009 - 11:25:48

Proponuje przenieś dyskusje o Stokówce na jutrzejsze spotkanie przy piwku.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artykuł w Echu
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik ()
Data: 17 Feb 2009 - 16:39:41

jeszcze w tym temacie
aby być dostrzeżonym przez włodarzy miasta trzeba podobne tematy wyciągać na światło dzienne, i najlepiej gdy pada hasło, że kieleccy wspinacze "coś" zrobili,
jeśli cię chce coś uskubać u nich, to trudno, takie arykuły powinny się pojawiać,
a na arykuł, a może relację odpowiednią dla srodowiska wpinaczy jest miejsce na stronie klubowej
pozdr
Tedy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artykuł w Echu
Wysłane przez: payek ()
Data: 17 Feb 2009 - 17:58:18

>>> a na arykuł, a może relację odpowiednią dla srodowiska wpinaczy jest miejsce na stronie klubowej

masz racje, koniecznie musimy napisać normalna relacje i umieścić na naszej stronie.

pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artykuł w Echu
Wysłane przez: klenio ()
Data: 17 Feb 2009 - 20:19:25

wrzućcie ten tekst Maćka

pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artykuł w Echu
Wysłane przez: mormon ()
Data: 17 Feb 2009 - 20:27:07

a propos filmu nagranego na pakerni to nie ma się czego wstydzić, jestem przekonany że za 50 lat to będzie jedyny dokument o takim magicznym miejscu jakim była pakernia Hermana, a ja cóż... będę go wtedy pokazywał swoim wnukom i opowiadał jaki to dziadek nie był fajny, kiedyś... hahaha.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artykuł w Echu
Wysłane przez: klenio ()
Data: 17 Feb 2009 - 20:27:09

Zbyniu ja cię zrozumiałem ale ty chyba nie zrozumiałeś mnie.
Payek prosi żeby zamilczeć w tym temacie więc to robię. Jutro mnie pewnie nie będzie w knajpie więc pewnie payek ci wyjaśni.

PZDR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artykuł w Echu
Wysłane przez: kuba ()
Data: 17 Feb 2009 - 20:30:37

Czesc


mormon wrzuc go na youtouba albo na strone!!!!!!!!!!!jestem pewien ze duza częsc klubowiczów chętnie go obejrzy !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artykuł w Echu
Wysłane przez: klenio ()
Data: 17 Feb 2009 - 20:32:46

"jestem przekonany że za 50 lat to będzie jedyny dokument o takim magicznym miejscu"

to co umawiamy się na wspólny seansik z wnukami i prawnukami za 50 lat? było by pięknie:-)

PZDR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artykuł w Echu
Wysłane przez: kuba ()
Data: 17 Feb 2009 - 22:03:26

moze teraz umówmy sie na wspólny seansik smiling smiley chetnie zobacze filmik jeszcze raz! mormon pozyczysz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Artykuł w Echu
Wysłane przez: mormon ()
Data: 20 Feb 2009 - 21:18:42

jak znajdę to pożyczę bo ostatnio miałem małe przemeblowanie i gdzieś prasnąłem.
do Klenia, nie ma problemu, ale ja już zrobiłem pierwszy krok żeby mieć wnuki a Ty?????? Działaj chłopok działaj!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.