:: Menu ::
:: Sponsorzy ::


Park Linowy Kielce

:: Partnerzy ::


9a

DynamikE-Pamir
Go-SportSportPower

SpeedMed

:: Pogoda ::
Prognoza ICM UM
Prognoza ICM COAMPS


:: Artykuły ::
6. Gry DryToolowe o Kaziową Igłę – informacje podstawowe


Swiętokrzyski Klub Alpinistyczny wraz gminą Sitkówka-Nowiny serdecznie zapraszają wszystkich miłośników zimowego wspinania na 6. edycję Gier DryToolowych o Kaziową Igłę, która obędzie się 24. stycznia 2015r.

Tradycyjnie celem nadrzędnym naszej imprezy jest spotkanie oraz integracja środowiska wspinaczkowego, wymiana doświadczeń oraz promowanie wspinania na dziabkach. W tym roku mamy cel dodatkowy – otwarcie i promocję nowego rejonu drytoolowego, o wdzięcznej nazwie Das Beton, który znajduje się w podkieleckich Nowinach. Znajdziecie go wpisując w mapach google słowa „sopro nowiny”, na prawo od znacznika.

W związku z tym, że nic tak nie służy integracji wspinaczkowej jak czynne wspinanie, planujemy go w tym roku wyjątkowo dużo. Przygotowanych zostanie 15 dróg o pełnym spektrum trudności - od B0+ (ok. M5) do B5+ (ok. M9). Na nich wyłonimy najlepiej dysponowanych tego dnia wspinaczy, godnych nagrody głównej, czyli Kaziowej Igły - oczywiście w dwóch kategoriach: damskiej i męskiej. Zasady rywalizacji są banalnie proste – wspinamy się w formule flash od rana (9:30) do zmroku (16:30) i zbieramy punkty (odpowiadające trudnościom drogi). Liczyć się będą topy oraz zaznaczone gdzieniegdzie bonusy – kto zrobi najwięcej ten wygrywa.

Zachęcamy uczestników do zaplanowania dwudniowego pobytu, gdyż po sobotniej części sportowej planujemy przenieść się na imprezę integracyjną do jednego z kieleckich lokali, a na niedzielę dalsze wspólne wspinanie. O ile aura pozwoli na Kadzielni, na wylanym lodospadzie. Istnieje możliwość noclegu w przystępnej cenie w kieleckim schronisku młodzieżowym (http://www.ssm-wedrownik.com.pl/?id=kontakt).

W najbliższych dniach zamieścimy formularz rejestracyjny oraz informacje dotyczące godziny startu imprezy, menu, wysokości wpisowego oraz szczegółów dojazdu.

Prosimy o powstrzymanie się z odwiedzinami rejonu do dnia imprezy i oficjalnego otwarcia - będziemy mieli możliwość stworzenia równych szans rywalizacji dla uczestników. Ponadto cały czas trwają prace przygotowawcze - niecierpliwych i ciekawskich zapraszam do wirtualnych odwiedzin: https://www.youtube.com/watch?v=MF1wMfAwTvo).

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do skorzystania z formularza rejestracyjnego. Ta forma zapisów pozwoli nam, organizatorom rozplanowanie działań, a zapisujšcym się wczeœniej zamówienie odpowiedniego rozmiaru koszulki oraz otrzymywanie informacji bezpoœredni na e-mail.
https://docs.google.com/forms/d/14OsT1t9dNYbCpGRXf5iv6ZJS1gdFRtWABmsQCLuo9hM/viewform?c=0&w=1

Swiętokrzyski Klub Alpinistyczny- organizator
Gmina Sitkówka-Nowiny – partner organizacyjny
Od 18-02-2006 strone odwiedziło :
(C) 2004 - 2019. Herman & Zioło